Wpis z mikrobloga

Czy zdarzyła się wam kiedyś taka sytuacja, że wasza przyjaciółka wzięła was za rękę i was pocałowała, po czym wsunęła wam delikatnie rękę w kieszeń i chwyciła was za mosznę i szepnęła "przepraszam", a następnie wy zmieszani powiedzieliście "co ty robisz", a ona na to "bo wiesz, Marek wyjechał...", a wy ma na to "zwariowałaś, Marek to mój kumpel", a ona na to "przepraszam, ale muszę słodziaku" po czym zaczyna ssać waszego penisa i kiedy ma dojść już do orgazmu to zatyka wam napletka i sperma wybucha w środku po czym ciśnienie rozrywa wam jądra i postanawiacie zmienić płeć z M na K, ale chirurg zamiast waginy robi wam protezę prącia, więc piszecie skargę do ordynatora i za pieniądze z odszkodowania kupujecie sobie pakiet startowy MLM złotej orchidei i zarabiacie miliony przez Wi-Fi czy tylko ja jestem takim szczęściarzem?
#przyjazn #mlm #frajerzyzmlm #zwiazki
  • 11
  • Odpowiedz
@Czerwony_jak_WIG20: byqu najważniejsze to sie nie poddawać i nie słuchać hejerów. oni tylko ciągną cie na dno, a to twoje marzenia, nie ważne co ludzie gadają co rodzina mówi. to TY osiągniesz niezależność przed 18 z milionem na koncie
  • Odpowiedz