Wpis z mikrobloga

Ja to zawsze muszę się w coś wpakować xd
Dziś o mało z nowu nie straciłem jednego z moich mniejszych dronów. Jak widać na załączonym obrazku nie przemyślałem manewru i przywaliłem w drzewo. Na wyczerpującej się baterii wysiadł VTX, a po kilku minutach zamilkł buzer. Jak na złość musiałem się rozbić w najbardziej zarośniętym miejscu w parku. Dobre pół godziny przeczesywałem krzaki wokół drzewa. Kilkadziesiąt razy oglądałem nagranie sekunda po sekundzie licząc na jakąś wskazówkę.
Finalnie gdy miałem już zrezygnować wypatrzyłem go w miejscu w którym bym się nie spodziewał :)
Z zewnątrz ubrudzony trawą, a w środku AIO najadło się jagód XD
Wróciłem do domu, rozebrałem na części, wyczyściłem z użyciem IPA. I tutaj zaczynają się największe jaja. Wkładam baterię, uruchamiam gogle, patrzę, nie ma OSD, sterowanie nie działa. Myślę sobie AIO oberwało za mocno. Podłączam pod BF configurator i w tym momencie i mogę uwierzyć że wysypała się cała konfiguracja, wszystko stracone, a backupu nie mam, bo poco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koniec końców wszystko działa, pechowa bateria też jakoś szczególnie nie ucierpiała.
#drony #fpv
Pobierz litowo-polimerowy - Ja to zawsze muszę się w coś wpakować xd
Dziś o mało z nowu nie s...
źródło: 1000013347
litowo-polimerowy - Ja to zawsze muszę się w coś wpakować xd
Dziś o mało z nowu nie s...
  • 9
@litowo-polimerowy: Ty to masz szczęście do gubienia dronów - ale latasz zdecydowanie odważniej niż ja, ja to bym pewnie z 50m od tego kanału latał xD.Na szczęście znalazłeś (ʘʘ) wygląda trochę jak panic mode, ale teraz tak patrzę to bateria po prostu odmówiła chyba posłuszeństwa?