Wpis z mikrobloga

W Paryżu zakazali elektrycznych hulajnóg, a ludzie na FB pieją z zachwytu i wołają Trzaskowskiego, żeby poszedł śladem. Jeśli nic nie zrobimy z debilami, co parkują hulajnogi na środku chodnika, to w Polsce czeka nas to samo i zniknie świetna alternatywa dla wiecznie zatłoczonej komunikacji publicznej. My użytkownicy stanowimy mniejszość, ale możemy pozwolić, żeby większość (ci, co nie jeżdżą, nie potrafią, bo tyłek im przyrósł do samochodu) decydowali o tym, czy mamy prawo poruszać się w ten sposób po mieście.

Z tego, co pamiętam, to tam było referendum i też większość zadecydowała przeciwko postępowi.

Co więcej, na FB ludzie opowadają się za całkowitym zakazem hulajnóg, nawet tych prywatnych.

W Paryżu 90% przeciwko hulajnogom. Ci, co nigdy nie skorzystali i mają czelność zabraniać.

#hulajnoga #hulajnogaelektryczna #francja #paryz #transport #miasto #warszawa
Pobierz SendMeAnAngel - W Paryżu zakazali elektrycznych hulajnóg, a ludzie na FB pieją z zach...
źródło: maxresdefault
  • 35
@SendMeAnAngel ludzie to debile odcinek 2137 xD

Jakby państwo wprowadziło egzamin na prawo jazdy na hulajnogi i obowiązkowe OC to by było stękanie że PiSiory was okradają.

Jak tego nie ma to ludzie jeżdżą jak debile, zabijają się i innych.
Zakazać!!!!

A normalni mają przewalone. Albo nie będą mogli w ogóle jeździć, albo będą musieli płacić za egzamin i OC xD
@CzarnyOwiec: zasadniczo jestem zdania ze zarówno hulajnogą jak i rowerem bardzo trudno jechać bezpiecznie kiedy nie ma dedykowanej ścieżki. Na szczęście ta infrastruktura sie łączy więc drogi rowerowe na spokojnie sa w stanie przyjąć hulajnogi (kiedy powstaną za x lat oczywiście oczywiście). To ze ludzie wsiadają na to nawaleni, w kilka osób i to często dzieci to inna patologia ktora powinna zostać wyeliminowana
a to nie jest tak ze osoba parkująca wysyla zdjęcie ze jest zaparkowane ok


@jamajskikanion: Nie mam pojecia jak jest bo nie korzystam. Ja ez oge zobic zdjecie na korym jestem ladny - rzeczywistosc jest "nieco" inna :PP

Troche sie bujam po europie. Zwykle niemcy a ostatnio szwecja. Nigdzie ne widzialem takiego burdlu w tym temacie. Ciekawe z czego to wynika.