Wpis z mikrobloga

Jest klasycznie tak jak można się było tego spodziewać:

Ci gracze którzy świetnie bawili się w Morrowindzie, Oblivionie, Skyrimie, Falloutcie 3 oraz Falloutcie 4 są Starfieldem pochłonięci tak że zapomnieli już o bożym świecie. Dostali dokładnie to czego oczekiwali, to co dobrze znają i co sprawia że czują się tam jak u siebie w domu. Spędzą z tą grą dziesiątki jak nie setki godzin bawiąć się mechanikami otwartego świata i powstającymi przez fanów modami. Dla nich to gra na lata.

Natomiast ci wieczni malkontenci którzy zawsze odbijali się od wspomnianych gier Bethesdy i jej specyficznego silnika nic tylko jęczą, narzekają, obrażają Howarda i ogólnie wylewają frustrację w internecie bo im się nie podobają gęby NPC jak z Obliviona. Już nawet zabiegają o to żeby wychwalany przez recenzentów Starfield czasem nie został grą roku no bo przecież jak im się ten tytuł nie podoba to znaczy że jest słaby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak to już jest. Wszystkim nie dogodzisz.

#starfield #gry
Larsberg - Jest klasycznie tak jak można się było tego spodziewać:

Ci gracze którzy ...

źródło: todd-howard-w-kosmosie

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Już nawet zabiegają o to żeby wychwalany przez recenzentów Starfield czasem nie został grą roku


@Larsberg: szans na to i tak nie ma. W tym roku tytuł GOTY otrzyma Baldur's Gate 3 i raczej jest to dość oczywiste.
  • Odpowiedz
@Prysznicov: wątpię, że Zelda dostanie GOTY. Baldur jest bardzo udanym powrotem starej serii gier i jedną z najlepszych gier D&D jakie kiedykolwiek powstały. Wystarczy spojrzeć na statystyki na Steamie - gra oscyluje w okolicach 95-96% pozytywnych ocen oraz w miesiąc po premierze ma ciągle pół miliona graczy, a ta liczba spada bardzo powoli. Zresztą o Zeldzie dość szybko zapomniano po premierze, dużo szybciej niż w przypadku poprzedniej odsłony.
Poza tym Tears
  • Odpowiedz
@Moxito: kiedyś też tak kasztaniono gry, tylko nie miałeś przykładów bo gry rozwijały się bardzo szybko. Obecnie chociażby przez postęp technologiczny gry nie rozwijają się tak, i ludzie mają wrażenie, że to nic nowego bo "RDR2". Gra nie musi mieć fajnej fabuły, nie musi wyglądać ślicznie. Ma dawać fun. A najbardziej to mnie #!$%@? polaryzacja recenzji. Gra która kiedyś dostała by ocenę 6-7 dzisiaj dostaje 2 bo nudna fabuła i niedopracowane
  • Odpowiedz
@Larsberg: Jak się zarabia setki milionów dolarów to wypadałoby trochę zainwestować w technologię, a nie wydawać odgrzewane kotlety z podmienionymi assetami.
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon: też grałem na taktyku i nie miałem takiego problemu. Gra daje kilka możliwości zabezpieczenia przed shadow curse czy jakkolwiek się to nazywało.
Wiem, że z latarni możesz na pewno uwolnić to co w niej żyje i w zamian dostaniesz ochronę przed tą klątwą.
  • Odpowiedz