Wpis z mikrobloga

więcej osób chodzi czy nie chodzi na religię w klasie twoich dzieci?


@L3stko: w Szwajcarii religia jest w kościele. Jak chodziłem tam do podstawówki to chodziłem na religie mimo ze była w sobotę. Była totalnie inaczej zorganizowana. Na luzie. Po zajęciach zawsze jakieś wspólne spaghetti ksiądz nakładał bo mieli tez kuchnie. Z resztą u nas w kościołach też ktoś tam tym księdza gotuję.

Fajne to było. Wróciłem jako dzieciak do Polski
  • Odpowiedz
a nie może dziecko w tym czasie odrobić lekcji na świetlicy?


@Nester86: nie, bo to jest dyskryminacja że względu na wiarę. Odizolowywanie od grupy i piętnowane w ten sposób jest dyskryminacją ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Gozd: swoją drogą jak osoby z firmy która z etyka nie ma.nic wspólnego tak samo z moralnością. Mają uczyć dzieci o etyce.
To jest kuriozum jakieś
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf: specjalnie tak dali żeny gowniaki nie uciekały z lekcji. Osobiście jako nauczyciel takiej religii to byłabym nawet zadowolona bo hehehe hajs za darmo. Ale jednak ktoś za te gowniaki odpowiada jakby się #!$%@? pod pociąg. Tym kimś jest pewnie dyrekcja.
  • Odpowiedz
  • 9
@Bad_Wolf niech pisze skargę, ale w polskiej szkole to nauczyciele i dyrekcja ma #!$%@?, robią co chcą. Dodatkowo pewnie nauczyciel wszystkie dzieci zapisał domyślnie na religie i się trzeba wypisywać, jakby to był obowiązkowy przedmiot xD
  • Odpowiedz
@jarosuaf: w czym problem, ja pamiętam tak miałem w gimnazjum, to 90% klasy się wypisała z religii i po prostu siedzieliśmy na świetlicy
  • Odpowiedz
@Tymajster: absolutnie! Koleś wyskakuje nie na temat i z argumentem o chrzcinach do przeciwnika chrzczenia dzieci, więc wcinam popcorn i obserwuję jego wygibasy. XD
  • Odpowiedz
@jarosuaf Niech chodzą na trzecią lekcję. I taka ie gówno tego angielskiego w szkole nauczą i pewnie chodzą prywatnie, a jak się jakaś idiotka w szkole #!$%@? to jej powiedz że jak taki plan układają to usprawiedliwisz ten angielski i nich spada na drzewo.
Trzeba tych funkcjonariuszy reżimu zacząć wychowywać
  • Odpowiedz
@L3stko: ty poważnie wspierasz indoktrynację dzieci w szkołach przez facetów w sukienkach należących do organizacji słynącej z systemowego krycia pedofilii we własnych szeregach tylko dlatego że wierzą w te same gusła co ty? absolutnie obrzydliwe
  • Odpowiedz