Wpis z mikrobloga

#starfield coś tam pewnie pomoże #xbox Szkoda jedynie, że w ostatnich latach Spencer ciągnie markę na dno ku uciesze Sony.

I nawet nie szczekajcie, że jest inaczej. #gamepass który miał być gamechangerem to gówno z indykami i multiplatformowymi gierkami gdzie nawet na pc większość fajnych tytułów ludzie wolą mieć na #steam .

W tej generacji #konsole debilna wręcz decyzja aby na starcie dać konsolę równą konkurencji i drugą, słabszą, zamykając sobie drogę do stworzenia w połowie generacji mocniejszego modelu. Oczywiście mimo dwóch wersji ostre ciśnięcie devów aby każda gierka wyglądała dobrze na #xboxseries przez co taki #baldursgate3 zalicza poślizg a oberwie się też Starfieldowi który pewnie mógłby być jeszcze lepszy ale trzeba optymalizować pod SeriesS złom.

W kontraście sony zrobiło sobie rozpoznanie rynku dwiema takimi samymi #ps5 pozbawiając jedną napędu. Teraz szykuje się jedna wersja odchudzona z opcjonalnym napędem i wersja pro która zmiecie już całkiem tę generację konsoli od #microsoft serwując po drodze kolejne GOTY'owe exy.

Mam nadzieję, że zieloni przestaną udawać, że wierzą w to, że jakkolwiek liczą się na rynku konsol i ich kolejny produkt to będzie po prostu pudełko do strimingu gamepassa.

#gry #playstation
Pobierz josedra52 - #starfield coś tam pewnie pomoże #xbox  Szkoda jedynie, że w ostatnich la...
źródło: xbox-boss-phil-spencer-has-no-plans-to-retire-anytime-soon.large
  • 10
@josedra52: nie tylko przegrali, oni #!$%@? tą walkę konsolową. Zacząłem od XSX, bo szło go dostać, w końcu kupiłem PS5 i dosłownie na palcach jednej ręki idzie policzyć gry, które lepiej ograć na Xboxie. Dosłownie prawie wszystko lepiej chodzi na słabszym PS'ie, wygląda tak samo, a do tego ma szybsze loadingi. Nie wspominając o tym, że na PSie jest w co grać.

Disgusting
@Variv: no osobiście skoro jestem skazany na xklocka to mam zamiar go wykorzystywać do gamepassa bo jest bogatszy od ps plus... chociaż jak sobie człowiek poprzegląda jakie gry są w obu subskrypcjach to znowu PS wygrywa xD
@ChomikSon: Hmm w gamepass jest dużo perełek. Szczególnie jak ktoś lubi mniejsze gry czy indyki to będzie w wniebowzięty. Ja sporo gier sprawdziłem tylko dlatego, że były w gamepass a potem się okazały świetne - a normalnie bym ich nie kupił. Do tego jak połaczymy gp z kontem EA to dostaniemy w ramach gamepass gry z EA Play zdaje się. Trzeba tylko ten gamepass przekopać, bo tak średnio to jest czytelne
@Variv: no ja wlasnie skupiam sie tylko na duzym grach i PS Plus w tym wygrywa: Darksiders 3, Deus Ex Mankind Divided, oba Elexy, Far Cry 6, Watch Dogs Legion itd. itp., wymieniłem te które mnie osobiście interesują i nie są exami dla playstation, a jednocześnie nie ma ich w gamepassie
@josedra52: Nie wiem, dla mnie to jest HIT marketingowy M$, że najlepsza gra dekady na Xboxa wyjdzie z grubym poślizgiem xD konsola jest tak gówniana, że devowie muszą kombinować jak robić na nią gry, żeby działały xD