Wpis z mikrobloga

Typ zrobił sobie fotkę w połowie drogi na Rysy a p0lki ze zdjęciami ślubnymi i dziećmi w profilowych już mu gratulują "szczytowania" xD
Jedna nawet mu wiersz napisała a inna nie może się doczekać kiedy zostawi dzieci i wyruszy na takie szczyty xD Poziom kur****a w kartonie stabilny.

btw. nawet pomimo spermiarstwa w klanie #niebieskiepaski to nigdy nie widziałem żeby jakaś hotówa dostała 6k lajków za selfie od spermiarzy.

żenada.

#p0lka #logikarozowychpaskow #przegryw #wygryw #redpill #blackpill
Dangarus - Typ zrobił sobie fotkę w połowie drogi na Rysy a p0lki ze zdjęciami ślubny...

źródło: 1

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dangarus: śluzary też simpują do chadów. Najgorzej, że mam takie znajome z czasów szkolnych które były jednonocnymi przygodami szkolnego chada i po latach mając męża beciaka i dzieci potrafią chadowi na mediach społecznościowych również pisać takie komentarze (gdzie każdy w szkole wiedział co robiły z tym chadem). Natura.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: natura, ale takie stare raszple i ich mężowie oboje zdają sobie sprawę, że ich termin przydatności już minął i taki chad już się za nimi nie obejrzy.

Oboje akceptują rzeczywistość, mąż beciak wie, że kiedyś żonka dała chadowi, ale teraz już nie da, bo chad i tak by nie chciał, więc żonka jedyne co może to napisać taki komentarz
  • Odpowiedz
@Ulegly_bialy_cuck: zgadza się, ludzie zdradzają bo i tak żadnych konsekwencji nie poniosą. Jak są po ślubie i mają dzieci to i tak nie odejdą po zdradzie.

Na pocieszenie wyjątkowo ładni i bogaci też są zdradzani.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel:

@Dangarus: śluzary też simpują do chadów. Najgorzej, że mam takie znajome z czasów szkolnych które były jednonocnymi przygodami szkolnego chada i po latach mając męża beciaka i dzieci potrafią chadowi na mediach społecznościowych również pisać takie komentarze (gdzie każdy w szkole wiedział co robiły z tym chadem). Natura.


Przecież te komentarze to tak na niby tylko, co ty gadasz, to nie zdrada. Wszyscy wiedzą że to tak
  • Odpowiedz