Wpis z mikrobloga

#przegryw #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #takaprawda #przegrywpo30tce

Niby człowiek często narzeka na samotność i chciałby z kimś być, ale jak posłucha się historie, albo poczyta nawet tutaj, na tagu #pieklomezczyzn różne historie, jakie dotknęły mężczyzn ze strony kobiet, to można sobie zdać sprawę, że może ta samotność nie jest taka zła.

Wiem, że faceci także bywają źli. Tylko sprawa wygląda w ten sposób, mój potencjalny związek będzie tworzył tylko jeden facet, a byłbym nim ja. Siebie znam, ideałem nie jestem, ale nie mam złego charakteru i choć moje posty nie zawsze mogą dawać taki obraz, jestem w realnym świecie jak to się mówi "na ranę przyłóż". Wiem, że nigdy nie mógłbym zranić mojej hipotetycznej kobiety. Gdy daję słowo, zawsze go dotrzymuję, moi znajomi mogliby to potwierdzić. Więc nie obawiam się, że mógłbym zrobić coś złego. Niestety takiej pewności nie mam w stosunku do tej mojej hipotecznej kobiety. Boję się, że mógłbym trafić na taką toksyczną zmorę, jak z opisów na wspomnianym tagu.

Jest wiele cudownych i uczciwych kobiet. Tak! Piszę to zupełnie serio. Problem w tym, że takie wartościowe kobiety najczęściej są już zajęte, co wcale nie dziwi. Szansa, że któraś z takich kobiet zechce mnie, chłopaka w wieku 34 lat, jest raczej niewielka. W tym wieku wiele kobiet ma już różne przejścia za sobą. A ja? Cóż, poczciwy chłopak z czystą kartą.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: jestem podobny do Ciebie. Niestety dziś jesteśmy anachroniczni. Świat jest zepsuty i zdemoralizowany, czuję że nie pasuję do niego. Mam 25 lat i miałem dziewczynę przez równo rok. Rzucając mnie potraktowała jak najgorszego śmiecia mimo, że nieba bym jej uchylił. Chwilę potem była w nowym związku oficjalnie, choć zaczęła go jak jeszcze była ze mną. To było 3,5 roku temu. Od tamtej pory nie byłem na randce nawet, mam
  • Odpowiedz
@Stulejman_Beznadziejny: Jestem w stanie zrozumieć Twoje podejście i je szanować - chociaż czy nie jest ono zbyt utopijne? To tak samo jakbyś się zatrudnił w jakiejś robocie i byłoby spoko, a po roku szef by Cię zrobił w wała i zwolnił za nic. A Ty byś powiedział "do pracy ja już nigdy nie pójdę" i basta. Przecież ja tak dobrze pracowałem i się starałem.

A przecież jeść za coś trzeba,
  • Odpowiedz
@Stulejman_Beznadziejny: Nikt ci nie broni szukac wsrod mlodszych. Aczkolwiek niewatpliwe jest to jak grzebanie reka w szambie w poszukiwaniu diamentu i w pewnym momencie niektorzy jak wyjma zwyklym kamien to twierdza, ze to im wystarcza, bo przynajmniej nie jest to kolejne gowno.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Ludzie ranią też nieświadomie. Co jednak nie zmienia stanu rzeczy, bo wystraczy osiągnąć pewnien poziom i jest się gotowym na związek. Nie trzeba być ideałem.

Jeśli chodzi o kobiety, mam nadzieję, że znajdziesz sobie kogoś. Tego Ci życzę. Sam osobiście poddałem się już co napisałem w wpisie dziś.
  • Odpowiedz