Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: hmm no jest to jednak niemoralne i naraża na gwałty, narkotyki, ogólnie szemranych ludzi. Nawet w krajach, gdzie sutenerstwo jest legalne to nadal domena mafii i powyższe to standard- stąd w Polsce takie rozwiązania, a nie inne. Nie jest to też praca, która wymaga umiejętności. Jakby nie patrzeć bardziej będziesz dumny z córki lekarza, niż córki prostytutki, nie oszukujmy się.
  • Odpowiedz
@djtartini1 to czy jest coś moralne czy nie to tylko kwestia twojej własnej oceny - dla jednego podpinanie się pod WiFi sąsiada to nie będzie kradzież dla drugiego już tak;
praca kasjerki też nie wymaga umiejętności, wystarczy dodawać i odejmowac od 1 do 10.
  • Odpowiedz
  • 11
@Cogito-sum a co ja mam do powiedzenia w kwestii tego co robią członkowie mojej rodziny? Chyba Ci coś nie styka we łbie typie jak sądzisz, że możesz komuś dyktować co ma robić że swoim życiem xD
  • Odpowiedz
@dmde jedne ukrywają, inne nie ¯_(ツ)_/¯ poza tym nikt nie mówi że to świetna praca - pomiędzy świetna praca a byciem piętnowanym i szkalowanym w spoleczenstwie jest chyba jeszcze sporo miejsca?
  • Odpowiedz
@Aokx: praca seksualna, sexworking, usługi masażu - to są eufemizmy za którymi stoją tak naprawdę ludzkie dramaty. I próba tuszowania gówna jakim jest prostytucja jest nie tylko idiotyczne, ale także szkodliwe
  • Odpowiedz
@Aokx: Nie mam nic przeciwko prostytucji. Nie polecałbym jednak tej pracy nikomu: duże obciążenie fizyczne i psychiczne, trudności relacyjne w przyszłości, stygmatyzacja przez społeczeństwo, szemrane towarzystwo i sutenerstwo, przemoc. Gra nie warta świeczki — zarobki to nic nadzwyczajnego, bo tylko mały procent zarabia dużo, a kariera trwa raptem parę lat. Potem wchodzisz w normalne życie w obciążeniem, którego już nie przeskoczysz.
  • Odpowiedz
@Aokx i zawsze wciąganie zawodów typu lekarz, prawnik jako uwiarygodnienie, że prostytucja jest Ok. „Bo przychodzi ksiądz, lekarz, prawnik” … dno
  • Odpowiedz
tu chodzi o namawianie młodych kobiet do bycia kuwrami


@Ulfric_Stormcloak: słusznie, im więcej młodych w branży, tym lepiej
oburzanie się na prostytutki na portalu zdominowanym przez przegrywów, dla których ich istnienie jest jedyną szansą na seks xD zawsze bawi.
  • Odpowiedz