Wpis z mikrobloga

Ktoś odpalał MGR: revengeance na linuxie przez #wine? U mnie 0 postępu ciągle ten sam błąd i nie wiem jak to ugryźć
wine: Unhandled page fault on read access to 00000014 at address 7BC5BE35 (thread 0024), starting debugger...
#linux #gry
  • 26
@Kryspin013 No intel hd 3000 xD wiem że #!$%@? ale ludzie na tym normalnie odpalali gre mam wyłączone wszystko co związane z vulkanem bo ten złomek go nie obsługuje. Jak sprawdzałem na necie to ten error ma miliard różnych przyczyn i może być od głupiego ustawienia do jakiejś mocniejszej usterki. Jak nie pójdzie no to #!$%@? chyba powrót do dual boota :/
Procek i5-2520 do 3.20GHZ
12GB ramu ddr3
ssd 128gb
@Kryspin013: On w ogóle tego nie obsługuje a vkcube to odpala przez lllvmpipe, ale widziałem że ludzie to na tym odpalali z całkiem sensownymi jak na takiego gruza klatkami. Miałem iść w egpu ale nie widzi mi się wydawać z 500zł na coś w czym będe miał 50% spadku wydajności. Mówie jak na linuxie nie zadziała to już zainstaluje tego windowsa żeby mieć spokój bo 2 dzień się z tym męcze
@vulcanitu: Nie no bez przesady widziałem że ludzie to odpalają nawet na 30 fps na najniższych i mi tyle w zupełności wystarczy xD Coś sensownego to dopiero za rok se ogarnę więc muszę jakoś przeżyć xXD
@Kryspin013: On w ogóle tego nie obsługuje a vkcube to odpala przez lllvmpipe, ale widziałem że ludzie to na tym odpalali z całkiem sensownymi jak na takiego gruza klatkami. Miałem iść w egpu ale nie widzi mi się wydawać z 500zł na coś w czym będe miał 50% spadku wydajności. Mówie jak na linuxie nie zadziała to już zainstaluje tego windowsa żeby mieć spokój bo 2 dzień się z tym męcze
@Kryspin013: A to przypadkiem najnowsze sterowniki wydane przez intela na linux to nie jest jakoś 2011 rok xD?

upgrade systemu patrząc kiedy mgr przestanie działać xD

Najpierw to niech on w ogóle zadziała to już będzie zajebiście