Wpis z mikrobloga

Co myślicie o tym zestawieniu sprzętu agd? Najbardziej zastanawiam się nad lodówką, nie mam pojęcia co wziąć :/

Piekarnik
Podobają mi się funkcje parowe, dlatego wybór padł na:
Electrolux SteamBoost COB8S39Z
Cena: 3590 zł

Płyta indykcyjna
Ta mi się spodobała, bo pomimo tego, że ma 70 cm, to wchodzi do szafki 60 cm i ma 1 duże pole:
AEG Slim-fit IKE74441FB
Cena: 2789 zł

Zmywarka
ma mieć szufladę na sztućce i ewentualnie wskaźnik ile zostało do końca prania
Electrolux EEM48221L
Cena: 2399 zł

lub
Whirpool WIO3O540PELG
Cena: 2799 zł

Okap
Ma być cichy, wydajny, najlepiej z fizycznymi przyciskami. Wcześniej kupiłem Falmec Built-Iin Max Evo i zraziłem się tym, że po włączeniu leda piszczą cewki. Wg producenta to normalka
Globalo Senturo 60.3 Black
Cena: 1050 zł

Bateria kuchenna
Blanco CATRIS-S Flexo
Cena: 1000 zł

Zlewozmywak
Ma być jednokomorowy, możliwie jak największy. Podoba mi się też Blanco PLEON 6, jest 2 cm szerszy, ale 50% droższy
Franke Maris MRG 610-52
Cena: 1050 zł

Pralka
8-9 kg, dobiorę do niej w przyszłości suszarkę. Najlepiej gdyby miała wymienne łożyska i silnik inwerterowy
LG F4WV509S2A
Cena: 2198 zł

Suszarka
Jeszcze nie wiem, wezmę raczej coś z LG

Lodówka
W zabudowie i BARDZO mi zależy na tym, by była cicha i tu zbytnio nie wiem co wziąć. Myślałem nad:
BRB26600FWW
Cena: 2200 zł

Ale to w sumie najbiedniejsza wersja tych samsungów, no i nie wiem, czy one jakoś różnią się hałasem. Ogólnie droższe lodówki są cięższe, to zakładam, że użyte zostały lepsze komponenty

#agd #sprzetagd #lodowka #kuchnia #pytanie #pytaniedoeksperta #remont #remontmieszkania #remontujzwykopem #kupnosprzetu #mieszkanie @Notakaprawda (kiedyś też mi pomagałeś to oznaczam :P)
  • 4
  • Odpowiedz
@becvvv: lodówka samsung to na pewno.Dużo czytałem o agd przed kupnem. W suszarce do ubran koniecznie automatyczne czyszczenie wymiennika ciepła w boschu nazywa sie to auto clean
  • Odpowiedz
@becvvv: Swoje AGD kupowałem jakieś 5-7 lat temu, więc kompletnie nie wiem jakie nowości i funkcje oferuje teraz rynek, dlatego tylko skrótowo podzielę się kilkoma uwagami bez polecania konkretnych marek i modeli.

Piekarnik:
Kiedyś najlepsze piekarniki parowe robił Electrolux. Jeśli tak jest nadal, chcesz Electroluxa i nie stać Cię na linię Steam Pro, to dobrze że celujesz minimum w Steam Boost (te niższe z pewnymi wyjątkami to jedynie namiastka pary). Weź
  • Odpowiedz