Wpis z mikrobloga

@T0pi5 Ty, to popatrz. Często jeżdżę różnymi autami flotowymi czy furami z placu. Nie chce mi się sie za każdym razem do każdego auta podpinać mojego telefonu.

Druga sprawa. Czasami jadąc swoim autem, chce sobie posłuchać czegoś innego niż mojej muzyki. Złote przeboje czy rmf max jest jeszcze ok.
@twardy_kij:
Dokładnie XD. Najlepsi są tacy co mają lampowe radia AM. Czego oni będą słuchać? Pisowskiej szczujni programu pierwszego polskiego radia? xD Radio AM w Europie zostało zmarginalizowane. Co innego w USA, gdzie z racji odległości to główne medium. Mają nawet AM stereo czy cyfrowe radio AM.
Nosel wkręca!


@katsurro: no te wkręcanie i ten głosik to było słabe i zawsze wyłączałem radio. Później przeszliśmy na Antyradio, które w sumie też ma słabsze rzeczy - w weekend zamiast puszczać jakąś muzykę do podróży/remontu to rozmawiają o gotowaniu i przepisach.
Kamil Nosel odchodzi z RadiaZet - dawno żadna gówno informacja, nie ucieszyła mnie tak bardzo jak ta. Dość tego żenującego Nosel wkręca!


@katsurro: SERIO, POWIEDZ ŻE TO ŻART, KOLEJNA WKRĘTKA!!! ( _)

Ok sprawdziłem, to prawda - zatem NARESZCIE!!! Będę mógł na spokojnie tego radia słuchać jadąc samochodem.