Wpis z mikrobloga

i mam dosyć słuchania tych samych piosenek to lubię posłuchać radia


@muchatse: o tak, bo radio jest ogólnie znane z tego że co chwila leci coś innego i nic się nie powtarza xD
  • Odpowiedz
geniuszu


@muchatse: jak dobrze dostać słowa uznania od kogoś kto nie wie że na Spotify też nie trzeba słuchać tych samych piosenek bo jest #!$%@? playlist oraz "radio" i zakłada że jak ktoś nie używa w takiej sytuacji radia to znaczy że nie ma samochodu xD
  • Odpowiedz
@katsurro: Nie wiem co jest dziwnego w słuchaniu radia, słucham w pracy, słucham w aucie. Głównie RMF MAXX online, ale nadal to radio. Spotify mam, ale czasem po prostu już mam dosyć swojej playlisty xD Poza tym jak ktoś wspomniał wyżej - informacje, sport, pogoda.
  • Odpowiedz
  • 0
@kynx Radio Łódź lub Radio Katowice są całkiem spoko. Ostatnio nawet w aucie słuchałem Radio Jedynka. Grunt to wyłączać na 5-10 minut o pełnych godzinach
  • Odpowiedz
@Marmite: spotify w trakcie jazdy nie pozwala szukać sobie piosenek itd. To jak przesłucham sobie swoją playliste albo nie mam akurat na nią ochoty to puszczam sobie radio
  • Odpowiedz
@MatPL1122: no to prawda akurat, przynajmniej w przypadku Android Auto, nie wiem czy w Apple też ta aplikacja jest taka ograniczona. Trzeba wyjechać już z gotowcem albo mieć włączoną opcję radia z playlisty, no albo w ostatecznośc po prostu użyć telefonu
  • Odpowiedz
@Marmite: tylko, że są ludzie, którzy np w przerwie od piosenek lubią posłuchać jakichś wiadomości. O #!$%@? ci w sumie chodzi kasztanie?, słuchaj sobie czego tam chcesz i tyle, a nie się zesrałeś, że ktoś śmie słuchać radia, ja #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@muchatse: przecież to ty się zesrałeś że jak ktoś nie słucha radia to znaczy że nie ma samochodu, to ci uświadamiam że żeby wysnuć taki wniosek trzeba mieć maksymalnie 80 IQ
@radziuxd inaczej, piosenkę wyszukasz, ale tylko przez Asystenta Google. Nawet sprawnie to działa bo często znajdzie ją pomimo tego że nie podasz dokładnego tytułu albo nawet trochę go przekręcisz i bez problemu odpali ją w Spotify ale... to tyle. Piosenka
  • Odpowiedz
@katsurro: Generalnie większość tych radiowych pranków i śmieszków powoduje u mnie jedynie dreszcz żenady niezależnie od stacji xd Niemniej jednak w pracy, czy podczas jazdy autem radio sprawdza się spoko kiedy dostajesz muzykę+wiadomości podane na tacy i nie musisz co chwila kminić, żeby zmienić piosenkę, bo zwyczajnie nie ma na to czasu xd
  • Odpowiedz