Wpis z mikrobloga

Długi związek, 6 lat ponad. Pierwsza laska, wszystko fajnie no ale się skończyło. Pół roku zamuły, zero energii ogólnie -1/10. Ale po pewnym czasie odpaliłem tindera, badoo, fbrandki. Na dwóch pierwszych była lipa, pary wpadały ale rozmowa w ogóle się nie kleiła to też odpuściłem. Konta nie usuwałem ale sobie tak z nudów przewijałem, do nowych par nawet nie pisałem, czasami pisały pierwsze ale bez mojej odpowiedzi. No i pojechałem sobie z kumplami na Warszawę w sobote do klubu, trochę po barach pochodzić, może cos poderwać. Ok 2-3 w nocy wpadła mi na FacebookRandki stara "znajoma" z gimnazjum. Ogólnie wtedy #szaramyszkadlaanonka . Wysoka, szczupła, ładna twarz ale zawsze wycofana, trochę odtrącana przez resztę towarzystwa. No i tak sobie tańczę, patrzę na to powiadomienie i od razu " o kurde co ona tu robi xd " I tak też napisałem - co Ty tu robisz xd
Odpisała ok 10 rano w niedziele, ze to samo co ja i co tam jak tam. Gadka o starych czasach, przejscie na messenger ( nie miala mnie w znajomych bo jak sie z nikim nie odzywala dlugi czas to usuwala z fb, stąd nas połączyło, kto ogarnia fbrandki ten wie.)
Przeszlismy na messenger, dodalismy się na fb. Popisaliśmy może z tydzień i zapytała, kiedy wpadam do Wwa, można by się spotkać. Akurat miałem w weekend być więc odpisałem, że luz sobota niedziela nasza można gdzieś wyjść. Od razu zaprosiła mnie do siebie, byle po 22 bo wracała z innego miasta z wypadu ze znajomymi. No to 22.00 byłem w okolicy, coś tam zjadłem i napisała, że już jestem mogę wbijać i jak mam ochotę to lubi rum i możemy wypić. Pamiętam do dziś jak musiałem zapłacić 90zł za 0.7 w żabce ale @%$@ tam :D
Wszedłem do niej, ładnie ubrana, bez makijażu ale naturalnie pieknie wygladała. Pogadaliśmy z 2h, wypiliśmy z pół litra może i nawiazałem do masazu który mi obiecała ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę mnie pomasowała, pamiętam, że śmiala sie zebym zdjal koszulke bo co to za masaz w ubraniach xd po 15-20min zapytała czy sie zrewanzuje, ja juz wiedzialem o co chodzi XD moze ją z 5min pomasowałem, zszedlem nizej, pozbylem sie legginsow, stringow no i klasycznie akcja XD ogolnie ruchanko prima sort, ciagniecie za wlosy, na ostro. W nocy moze z 4 razy sie zabawilismy liczac od 22 do 6 rano mniej wiecej. Rano wstalem, znow akcja, sniadanie, akcja, obiad film. akcja. Wszystko bylo spoko, spotykalem sie z nia regularnie przez 2 miesiace co weekend od piatku do niedzieli i repertuar był cały czas taki sam. Ale takim punktem kulminacyjnym było to, jak zapytalem jaki ma przebieg i zaczela serio liczyc na palcach XD doliczyła do 21, ja bylem 22 przy czym zaznaczyla, ze w ciagu 4 dni miala 5 gosci ogolnie XD troche mi zbrzydła sytuacja ale i tak ciagnalem to dalej bo seks primasort. Mielismy spedzic wspolnie swieta ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo w jakim celu. Ale oprocz ciaglego peklowania chcialem czegos wiecej, nie byl to material na dziewczyne/zone ale chociaz do kina bym wyszedl albo na obiad xd Ona nie chciala bo miala OSOBOWOSC WYSOKO WRAZLIWA czy jakos tak i by musiala takie wyjscie odreagowac z 3 dni w domu w ciszy XD dla mnie to bylo chore bo ja bez ludzi obok nie potrafie dnia wytrzymac. No i tak zakonczylem znajomosc, napisalem jej przed swietami ze jest spoko ale w sumie dziwną osobą i oprocz seksu nic nas wiecej nie łączy a nie tylko mi na tym zalezy nawet w FWB. Serio xd moge sie dymac ale no chociaz idzmy do mcdonald cokolwiek zjesc i mozemy wracac do lozka XD tam byl tylko netflix + seks. Nic wiecej, obiadki robila w thermomixie. Tak sobie chciałem to napisać, ona 24lvl ja 27lv wtedy.
Bez gumy bo bedzie zaraz pytanie :D
#tinder #seks #zwiazki #gownowpis
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szczeki32: Jak Ci się nie klei gadka na badoo i tinderze, możesz kupić podręcznik jakiegoś uwodziciela. Ja kupiłem Biblia Internetowych Randek 3.0 od Marcina Adepta Szabelskiego i jest tam wiele trików i przykładów, które na prawdę działają, bo sam wypróbowałem. Mógłbyś wtedy coś wykorzystać niż lecieć z głowy.
  • Odpowiedz