Wpis z mikrobloga

Zadzwoniłem do nich i mi powiedziała Julka że przekażę do zarządu kadr i będą dzwonić jak będzie pozytywne. Nawet jak się nie dostałem to oni kurqa nie potrafia napisać. Tylko ja straciłem czas czas aby się bawić z nimi w kotka i myszkę... (°° #przegryw #gorzkiezale #januszex
Napalone_Okno - Zadzwoniłem do nich i mi powiedziała Julka że przekażę do zarządu kad...

źródło: 671772ccf0f326d7affa244d9675116f

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Napalone_Okno: to ten sam pracodawca do którego wczoraj 2 razy dzwoniłeś i mówili że oddzwonią?

Borze szumiący, typa który by non stop mnie stalkował telefonami też bym odrzucał od razu
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno: nie no, życzę Ci jak najlepiej ale jest w tych twoich poszukiwaniach coś dziwnego. Może to region kraju? Mieszkam w sypialni pod Warszawą, tu gościa który ma prawo jazdy, dwie nogi, dwie ręce i nie pije biorą na kierowcę od razu. Są różne kateringi, gastro, przewozy do pracy, inpost, kurierka, glovo, pierdziowo - wszyscy zatrudniają, biorą nawet saszki z PTSD.
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno: idź obojętnie gdzie do roboty przepracuj 3msc. splać długi a na resztę kup kompa i streamuj, na dniach wychodzi cs2 więc jest szansa się wybić.
Później będziesz się śmiał z ludzi co wstają o 4 do kołchozu.
  • Odpowiedz