Wpis z mikrobloga

Który uczestnik po dwóch odcinkach zrobił na Tobie najbardziej pozytywne wrażenie?

  • Victoria 10.0% (21)
  • Sabina 3.8% (8)
  • Karolina 3.3% (7)
  • Alicja 3.3% (7)
  • Kornelia 1.4% (3)
  • Michał 4.3% (9)
  • Roch 61.7% (129)
  • Marvin 2.4% (5)
  • Krzysiek 9.1% (19)
  • Patryk 0.5% (1)

Oddanych głosów: 209

  • 17
@why1sthat: Również tam nie bywam, kretynie. Jestem tam gdzie pojawi się jakiś wpis na mikroblogu. Można powiedzieć, że śledzę cały wykop zależnie od tego co wpadnie na mikrobloga. Rozumiesz czy mam Ci to rozrysować, internetowy śmieszku?
@deniol: Nie mam takiego uczestnika że najbardziej, ale na start każdy ma u mnie plusa z wyjątkiem Alicji i Kornelii bo mnie irytują. Dużo osób pozytywnie zaskakuje i to jest najważniejsze.
tak sobie tlumacz przegrywie


@why1sthat: Standardowa odpowiedź jak skończyły się argumenty ( ) Patrząc na Twoje wpisy na wypoku, to jedynym przegrywem z nas obojga jesteś Ty. Fejm mma, hotel paradajs i tym podobne - zajebiste zainteresowania, ale co kto lubi.
@why1sthat wypowiadam się w każdym tagu który się pojawia na mikroblogu. Tłumaczyłem Ci to już, ale widzę, że jesteś zbyt tępy, albo na siłę próbujesz mnie atakować co Ci niestety nie wychodzi. Ja lece na trening a Ty dalej udzielaj się na temat hotel paradajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)