Wpis z mikrobloga

Ehh. Jeszcze chwila i ##!$%@?. Będę tęsknił. Nie chodzi wcale o wysokie temperatury, ale o przytłaczający brak słońca. Siada to strasznie na samopoczucie. W Polsce nawet latem potrafi go brakować. Jak człowiek ma mieć wysoki poziom witaminy D (pomijam suplementację) i dobre samopoczucie, skoro 3/4 roku mamy 5-10 stopni, zachmurzone niebo i ciemno po godzinie 17-18 XD

Latem chce się wszystko bardziej. Dłużej siedzieć, nie patrzeć na czas, spędzać czas poza domem. Mam swoje hobby, ale co zimą i jesienią? Wracasz 17 do domu, zjesz obiad i jest ciemno XD Wychodzisz z domu, wiatr, deszcz, zimno, mokro, depresyjnie.

Za dzieciaka bardzo lubiłem zimę. Niestety, ale dziecięce wspomnienia + wyobrażenia nijak mają się do rzeczywistości. Realnie wygląda to dla mnie tak: ślisko na drodze, wnoszę błoto do chaty, jest mniej do roboty, obniża się nastrój.

Najgorsze jest to, że tego lata zrealizowałem może 20 % swoich planów, bo ciągle padał deszcz i było zimno XD

#zalesie #zima #takaprawda #gownowpis #przemyslenia #depresja #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 2
Najgorsze jest to, że tego lata zrealizowałem może 20 % swoich planów, bo ciągle padał deszcz i było zimno


@Kopyto96: Ciekawe ile zrealizowałbyś planów gdyby naprawdę w Polsce pojawiło się kiedyś deszczowe i zimne lato? Skoro bardzo ciepłe i suche lato pozwoliło ci tylko na 20%.