Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jak ogólnie Apple to jeden wielki żart i parodia kolosa na glinianych nóżkach, która robi szmelc o 20% słabszych parametrach niż przeciętny chiński flagowiec za 8x wyższą cenę, to zaimponowali mi jakie robią dobre produkcje na tym Apple TV. Mega powiew świeżości po tym #!$%@? netflixie.

SEVERANCE- to najlepszy serial SF od czasów #dark i #westworld jaki widziałem. Mega kmina, jestem pod głębokim wrażeniem.

#sf #seriale #fantastyka #neurobiologia #filozofia #rozkminy #swiadomosc
WykopowaDekoherencja - #!$%@?, jak ogólnie Apple to jeden wielki żart i parodia kolos...

źródło: temp_file6072191689062092286

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@guest jak przeczytałem o tym jak bardzo #!$%@? fundację odbiegając od oryginału bo "poprawność polityczna" i #!$%@? wszędzie czarnych i innych multi kukti do tego stopnia że Asimov przewracały się w głowie to dziękuję ci za takie propozycje.

Fundacja to kultowe dzieło i nie plugawi się go w taki sposób. resztę obyczaje dzięki.
  • Odpowiedz
@WykopowaDekoherencja: fundacja od apple to całkowicie co innego niż fundacja asimova, prawda.
ale dla wątku imperium/cleonów warto oglądać.
wątki murzynek słabe przez cały 1 sezon. w drugim przez 4 odcinki były zjadliwe, ale teraz znowu #!$%@?.
  • Odpowiedz
@WykopowaDekoherencja:
Co do tego ze Severance to arcydzieło, to 100% zgody.

ale tutaj to się kompromitujesz grubo, albo trollujesz.

#!$%@?, jak ogólnie Apple to jeden wielki żart i parodia kolosa na glinianych nóżkach


Apple generuje ~400mld $ przychodu rocznie. Mają 62mld $ W GOTÓWCE.
Gdyby nawet wydzielili sam dział produkcji głupich słuchawek, to powstałaby z tego firma w top 100 tech (12+ mld $ przychodu).
Jeden z największych i najlepiej prowadzonych
  • Odpowiedz
@bastianbastiante: nie skapowałeś za bardzo głębszego sensu, albo sam trolujesz, chyba, że jesteś tak prostacko naiwny.

Taki przykład : film Barbie i film Oppenheimer wypuszczone w podobnym momencie.

Barbie wygenerowało już ponad 1mld dolarów choć to gównopapka dla debili, a oppenheimer 100mln dolarów.

Teraz wytłumaczenie dla ciężko kapujących. To ile konkretny produkt wygeneruje przychodu nie mówi praktycznie nic o tym jakiej jest jakości.

Żyjemy w społeczeństwie idiotów, którzy będą sie zabijać
  • Odpowiedz
@WykopowaDekoherencja: Przeciez Barbie to dobry film i to zwyczajnie widać po ocenach krytyków. Powiedziałbym, że trudniejszy w interpretacji niż Oppenheimer, gdzie wszystko jest podane na tacy i nie wiem, gdzie ty tam musiałeś coś trawić lol xD
  • Odpowiedz
@Anthermil: o czym ty #!$%@?. To może sobie w takim razie rozważ jeszcze od momentu, zanim ci ludzie obejrzeli film. Pomyśl nad procesem decyzyjnym z jakiego powodu tak kolosalna większość ludzi zdecydowała się pójść na Barbie, a czemu nie zdecydowała się pójść na Oppenheimera.
  • Odpowiedz
@WykopowaDekoherencja ale bez przesady. Używam iphone 13 mini - żaden smartfon z androidem nie dorównuje wymiarami i osiągami. Dodatkowo za granicą używam esim - nie wiem jak to jest w odpowiednikach z androidem. Sam telefon kosztował mnie ok 3,5k więc tyle ile zapłaciłbym za samsunga s.. Dodatkowo mam to spięte z ipadem - kosztował ok 1.5k, więc cena podobna do takich jak na androidzie. Dodatkowo mam macbooka air m1 - ok 4k
  • Odpowiedz
@WykopowaDekoherencja: xDDDD chyba żartujesz w tym momencie. Apple mozna wiele zarzucic - , ale product design, jakosc materiałów i wykonanie to zawsze jest absolutne top. Sam sobie odpowiedz, dlaczego od momentu wyjścia iPhone wszystkie telefony wygladaja tak samo, albo dlaczego mimo heheszków z airpodsów bez kabla wszyscy na czele z chinczykami ich kopiuja.
Kazdy producent na swiecie chce byc jak oni, zobacz nawet jak zmienil sie przez lata marketing Samsunga i
  • Odpowiedz