Wpis z mikrobloga

Jakis protip co do poznawania wartosci dropionych przedmiotow? Skonczylem wczoraj fabule i zaczalem cisnac z atlasem, wszystko po kolei sprawdzam recznie, ale jest to mega czasochlonne.
#pathofexile
  • 10
do unikatów masz trademacro i tego używasz (i każdego innego przedmiotu który nie jest rare)

rare nie sprawdzasz żadnych o ile nie wygladają na GG.
nie trać na to czasu, ludzie to zrobią za Ciebie.

wrzucasz je do taba sklepowego gdzie masz buyout na, powiedzmy 30-40c. jak po wrzuceniu przedmiotu zaczynasz być zasypywany wiadomościami to już wiesz, że za tanio wyceniłeś(wiadomości ignorujesz) i podnosisz cenę tego przedmiotu/sprawdzasz go. jak w ciągu dnia
uważam.
jednak to, że ktoś z botem straci 5 sekund życia bo nie kupi przedmiotu za 5% wartości jest ceną którą jestem gotowy zapłacić aby nie musieć sprawdzać każdego śmiecia(a tych jest 99.9%) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bezczelne też jest wykorzystywać cudzą niewiedzę, bo dokłądnie na to mają nadzieję ludzie którzy się rzucają na przedmioty jak widza, zę są za 5-10% ceny normalnej.

mowa tu tylko o sytuacji
@Elec: co ty gadasz o marnowaniu czasu, gdy chłopy co sprzedają w bulku nawet nie raczą ci odpowiedzieć na wiadomość a mają itemy wystawione XD najpopularniejszy przykład to wymiana diva na chaos lub jakieś orby typu chromatici. Wczoraj 30 minut chciałem sprzedać chaosy aby Ashes kupić XD
Zresztą, jak masz spam o dany item to zawsze jest to koleś z live searchem lub zwykły bot także nie tracą żadnego czasu. Sam
@Tyrese: Cześć, sam jakis czas temu zaczynałem. Po prostu grac i interesować sie dropem, ja sprawdzam ceny na poe trade. Podstawowe itemki można powiedzieć wiem czy warto podnieść, jak nie wiem to sprawdzam. Tego jest tyle, że możnaby książke o tym napisać ;p
@toxicASF Otóż to, jak mnie to drażni ile czasu się marnuje, żeby coś w bulku kupić. Ostatnio chciałem kupić Silver Coiny to na kilkanaście osób tylko jedna odpowiedziała… A według trade są online