Wpis z mikrobloga

  • 40
Podczas poniedziałkowej rozmowy na antenie jednej z rozgłośni Katarzyna Kotula stwierdziła, że Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej powinno rozważyć zmianę przepisów dotyczących wieku emerytalnego. Szybko zastrzegła jednak, że rząd nie prowadzi obecnie żadnych prac z tym związanych i nie planuje tego robić w przyszłości.


@Amishia: czyli pomyślimy ale w sumie nie planujemy xd panie areczku przewileje są dla kobiet i gejów
  • Odpowiedz
  • 486
@Amishia: dlaczego dopiero za kilka lat? dlaczego priorytet mają przywileje dla kobiet i gejów a zmiany korzystne dla mężczyzn zamiatane są pod dywan? nie wiem choć się domyślam
  • Odpowiedz
Mówiła, że będą zmiany w ciągu kilku lat.


@Amishia: Coraz bliżej do momentu, że "dwa razy obiecać, to jak raz zrobić". XD

Mówić to se może. Równie prawdopodobna realizacja. jak mówienie, że każdy w ciągu kilku lat dostanie po 100 milionów. :D
Liczą się tylko czyny, a tu wyraźnie widać, co mamy.
  • Odpowiedz
@massbombing_return @Amishia osoba ministerialna.

Forma "przyszłem" i "poszłem" też zaczyna być dopuszczalna. Niedługo "ktury" też będzie dopuszczone, bo dużo osób tak pisze.

@paliwoda będzie się w grobie przewracał. Będzie można zrobić darmowy generator energii.
  • Odpowiedz
@cinu4: Przecież dosłownie PO wdrożyło wyrównanie wieku emerytalnego i to jeden z głównych powodów dla których przegrali wybory. A prawicowy rząd PiS wszystko cofnął. Krótka pamięć?
  • Odpowiedz