Wpis z mikrobloga

@muani1: Kazdego roku akceptacja bedzie coraz nizsza.

To jest kpina zeby oferowac darmowa sluzbe zdrowia dla nie-obywateli, gdy nie jest ona wydolna nawet dla rodowitych Polakow. Dodajcie do tego swiadczenia socjalne ktore rowniez nie powinny byc rozdawane dla osob ktore nie posiadaja obywatelstwa danego kraju. A o cyrku z minimalna PL emerytura po przepracowaniu jednego dnia przez ukrainca szkoda pisac.
@muani1 i żadne zakłamywanie rzeczywistosci tego nie nie zmieni..

Swoją drogą, strasznie dziwna sprawa z tymi imigrantami. My w 39 roku także uciekalismy z rodzinami wszedzie gdzie sie dało. Róznica jest tylko taka, że wówczas CAŁE terytorium naszego kraju objetę było działaniami wojennymi. Na Ukrainie front od kilku lat stoi w tym samym miejscu, wojna obejmuje Krym, i poludniowo wschodnie czesci kraju, caly zachod i centrum nadal funkcjonuje normalnie co widac zwlaszcza
@muani1: Na przykładzie mojej mamy wytłumaczę jak to się dzieje. Mama nie jest ruskim agentem jak coś. Zbyt słabo gada po rosyjsku.

Była za pomocą, nadal jest oczywiście. Ma w przedszkolu ukraińskie dzieci, lubi ich rodziców, było jej przykro że niektóre wracają na Ukrainę i pytała czy napewno jest bezpiecznie.

Ale musi czekać długo na termin do lekarza, bo pozajmowane miejsca przez Ukraińców którzy leczą się za free.

Musi wstać rano
Róznica jest tylko taka, że wówczas CAŁE terytorium naszego kraju objetę było działaniami wojennymi


@daeun: No tak średnio bym powiedział. Przez 6 lat wszystkie miasta były codziennie bombardowane? Ludzie musieli funkcjonować i to robili
mówicie że spam 24/7 bayzedmana jest psi #!$%@? warty?


@muani1: raczej spam ruskich trolli i pożytecznych konfederusów przynosi efekty w głupszej części społeczeństwa
@muani1: większość ludzi jest głupia. Wynika to ze statystyki. Większość ludzi w tym kraju popiera PiS, co tylko to potwierdza. Nie wiem dlaczego, jeśli nawet większość popierałaby ruskie interesy to mniejszość miałaby być głupsza. Podobnie było w Niemczech, gdy Hitler dochodził do władzy. Część ludzi ostrzegała przed nim, ale większość uważała mniejszość za głupią.
@daeun: tylko zmienił się też sposób prowadzenia wojny i wykorzystana broń, teraz masz artylerię rakietową o zasięgu kilkuset kilometrów i nawet jak w promieniu X-dziesiąt kilometrów nie masz wrogich wojsk to i tak może zaraz #!$%@?ąć jakaś rakieta jak w przypadku Lwowa, Chmielnickiego, Zakarpatii (nie wiem jak to się po polsku pisze) czy Iwano-Frankowska

edit: ok. w trakcie IIWŚ też taka broń już się pojawiała, vide V-1 czy V-2...
Skąd wiesz że większość ludzi w Polsce popiera PiS?


@siedge: nie wiem kurde. Jakby istniało coś takiego jak wybory czy sondaże polityczne to mógłbym ci powiedzieć skąd wiem, ale nie istnieją, więc ci nie powiem
@Ogau: Nie odróżniasz sondaży i wyborów od przekonań ludzi - wybory i sondaże są robione wsród ludzi którzy są uprawnieni do głosowania.

W Polsce do głosowania uprawnionych jest ok 30m ludzi.

Na PiS w 2019 roku oddało głos 8m ludzi, w Polsce mieszka 38m ludzi.

Tak, zgadzam się z tym że "większość ludzi jest głupia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)