Wpis z mikrobloga

Ale jak to, wczoraj we Wrocławiu było więcej Ukrainców jak Polaków i nikogo nie pobili?
Wiecie czemu? Bo jakby jacyś Gruzini udawali Ukraiców za kasę z Kremla, to by Ci prawdziwy Ukraincy ich szybko wyjaśnili.
Za tą samę kase z Kremla działają ludzie pokroju Kaja Płodek Konfederacja Antycovid niszcz maszty 5g stop Ukropol xD

#ukraina #konfederacja #wroclaw #boks #afera
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FELIX90: Do czego to doszło że Wanie z Muchosrańska próbują dyskredytować innych jako trolli przyczepiając się do błędów w pisowni, w dodatku nieudolnie XD
  • Odpowiedz
Wykopki z #!$%@? Górnego zrobiły ze mnie ruskiego agenta xD. Myślałem, że już wam fajnopolaki przeszło ale jak ktoś ma gwoździa w głowie, to w żaden sposób mu to nie przeszkadza xD. Złapaliście mnie na gorącym uczynku. Jestem rosyjskim agentem wpływu na wykopie. Sieję zamęt i propagandę w szeregach młodzieży szkół specjalnych na mikroblogu xD.
  • Odpowiedz
Wykopki z #!$%@? Górnego zrobiły ze mnie ruskiego agenta xD. Myślałem, że już wam fajnopolaki przeszło ale jak ktoś ma gwoździa w głowie, to w żaden sposób mu to nie przeszkadza xD. Złapaliście mnie na gorącym uczynku. Jestem rosyjskim agentem wpływu na wykopie. Sieję zamęt i propagandę w szeregach młodzieży szkół specjalnych na mikroblogu xD.


@FELIX90 Aż się specjalnie zalogowałem na ten śmietnik pierwszy raz po wprowadzeniu tej elo nowej wersji
  • Odpowiedz
@theOstry: właściwie to sam byłem świadkiem bicia Polaków. Siedziałem na trybunach i obok Ukraińcy robili wiochę k skakało po barierkach w celu zachęty do skandowania 'usyk'. Obsługa próbowała ich ogarnąć, jeden Polak też próbował im wytłumaczyć i tak od słów doszło do czynow, Ukrainiec powylewał grupce Polaków piwa, jeden nawet wyłapał obcierkę na szczękę. Na szczęście sytuacja się jakoś poluzowała, dobrze dla grupki Polaków korpoludkow, bo za rywali mieli bitnych
  • Odpowiedz
@theOstry

Ale jak to, wczoraj we Wrocławiu było więcej Ukrainców jak Polaków i nikogo nie pobili?


taki wąsaty Ukrainiec przed 40 dotkliwie pobił ciemnoskórego chłopaka z UK, widziałem to, co teraz?
  • Odpowiedz