Wpis z mikrobloga

  • 0
@MojHonorToWiernosc Lepiej niech wysyłają, ale niech to robią z wyprzedzeniem. A nie, że na zewnątrz #!$%@?, a oni se przypominają nagle.
Nie potrzebuję ostrzeżeń przed czymś, co już trwa, bo wiem, że to jest. Potrzebuję wcześniej.
tylko oni przeginają w druga stronę 5 ostrzeżeń i nawet w okolicy ni zagrzmiało.


@MistrzKowalski: no ale czemu się dziwić jak kilka lat temu była ta słynna burza z powodziami i ludzie się oburzali że "przecież RCB nie ostrzegaooooo", wtedy zapowiedziano jakieś kontrole, pewnie ktoś za to poleciał no to teraz dmuchają na zimne i #!$%@?ą ostrzeżeniami jak z karabinu.
@Del Z wyprzedzeniem? Mi w południe wysyłali SMS, że będzie w nocy groźna burza, a ta burza w nocy zmieniła kierunek i poszła bardziej na południe. I to nie pierwszy raz tak robią. Wychodzi na to, że oni nie mają tam żadnych analityków, tylko sprawdzają pogodynki, wysyłają ostrzeżenia i pora na CS.
  • 0
@Marek_Licyniusz_Krassus Still better than nothing. Oni też nie są od tego, żeby przewidywać pogodę, ale od wysyłania ostrzeżeń. Z resztą, jak burza skręciła, to nie sposób tego przewidzieć. Nawet ICM Meteo się myli przy takiej #!$%@? pogodzie. Mi się wczoraj godziny w ogóle nie zgadzały z prognozą.
kiedy na dworze jest dyskoteka


@Del: ciesz się, że wysłali w trakcie. Ja pojechałem rowerem, złapała mnie burza, jadąc do domu zdążyłem już wyschnąć, a w chacie sms "uwaga na burze" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Del Ale jak będą wysyłać tak co chwilę takie alerty, to każdy będzie miał je w dupie jak syreny alarmowe. I ta burza skręciła na samym początku wejścia do Polski, czyli parę godzin przed przyjęciem do mnie. Alert powinien ostrzegać, jeżeli jest bardzo duże prawdopodobieństwo takiej burzy, a nie rano wysyłają, że wieczorem może być burza. mam wrażenie, że na początku to trochę lepiej działało.
Wskaźniki o tej burzy pokazywały dopiero koło 20-22 to kiedy mieli ci wysłać? O 15 jak wtedy była inna, wiem, że alert to gówno ale burza to nie wybory o których przypominają.