Wpis z mikrobloga

@500minus: nie wiem, powiedz to np tym dwóm nastolatkom co policjanci, zawsze dobrzy i prawdomówni, zamierzali wywieźć do lasu ale się #!$%@? na drzewie co pozwoliło dziewczynom uniknąć gwałtu
Klasyka, kobiety w polskim patriarchacie zawsze niewinne, a zuy menszczyzna tylko czyha, żeby taką niewinną polke ukarać, a w myślach to już pewnie na krzesło elektryczne ją posadzili XDDDD
Klasyka gatunku, w internecie to samo, napiszesz parę słów prawdy o tym jakie to półki potrafią być puszczalskie i płytkie, to jakbyś kij do ula wsadził, zaraz zlatują się jakieś baby i stękają, że jakie to my mamy wyobrażenie o ludziach i na
@Mr_3nKi_: nie wiem skąd te zachwyty. Poziom wyszkolenia milicji jest żenujący - dwa dzbany w mundurach nie są w stanie obezwładnić jednej drobnej kobiety, tylko przez parę minut z nią tańcują, dają się kopać i pozwalają jej robić jakieś wymyki czy inne fikołki. Do tego nie potrafią założyć kajdanek. No dramat.
Tego typu filmiki zachęcają patusów do szarpania się ze służbami, bo a nuż te ofermy się pogubią i uda się
@OZIMONSTER: oglądając to czułem się jakbym czytał wykopków wyzywających od mizoginów i inceli kiedy napiszesz coś negatywnego o kobietach.
Dokładnie Ci sami ludzie i ta sama mentalność. Różnica taka, że tam używają głosu do kamery, a na wypoku piszą na klawiaturze i publikują posta.
nie wiem skąd te zachwyty. Poziom wyszkolenia milicji jest żenujący - dwa dzbany w mundurach nie są w stanie obezwładnić jednej drobnej kobiety, tylko przez parę minut z nią tańcują, dają się kopać i pozwalają jej robić jakieś wymyki czy inne fikołki. Do tego nie potrafią założyć kajdanek. No dramat.


@Drogomir: przecież mogliby ją tam profesjonalnie poskładać w 10 sekund na glebie, ale wtedy dopiero internet by się zesrał o brutalność
@Tomsz1989: zluzuj z tą patologiczną gadką Sebixie, bo to nie jest twoje obsrane blokowisko i nikomu tu nie zaimponujesz nazywaniem policji "psami" XD

I nie policjantem nie jestem, ale zawsze mam bekę, jak patologiczne tłumoki rzucają się do policji, a potem są składane, podczas gdy ja i inni ludzie potrafiący się kulturalnie wypowiadać nie mamy jakoś takich przygód z "psami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)