Wpis z mikrobloga

@Tomsz1989: ty nie możesz się wyzbyć godności bo jej nie masz, skoro plujesz się jak nawalony sebix spisywany za darcie mordy pod blokiem XD

Jakoś dziwnym trafem normalni ludzie nie mają problemów z tym, że policja wystawia im mandaty za niezapięte pasy, gdy mieli je zapięte, tylko zawsze Sebixów z HWDP i JP100% na mordzie takie przygody spotykają XD

Mnie nie oszukasz, każdy patus mówi, że ma problemy z policją za
@Tomsz1989: na pewno nie rozmawiasz z jednym ze swoich patologicznych kolegów.

I nie jestem w żadnej piwnicy, po prostu nie jestem debilem, który ma ból dupy, że istnieje coś takiego jak policja, więc może przez to nie możesz ze mną nawiązać nici porozumienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam sobie policję nawet cenię, zwłaszcza jak jakieś patusy za ścianą albo przed moim blokiem się nawalą i drą
@500minus

@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Dla mnie to jest niesamowite, po co się tak rzucać z policją zamiast normalnie po ludzku sprawę wyjaśnić? Nie, lepiej robić cyrk jak małpa dopiero co z lasu tropikalnego wyciągnięta.


@500minus ty tak na serio? z psami po ludzku? jeszcze patologia i psy i po ludzku? Człowieku, oni robią dosłownie wszystko, żeby ich społeczeństwo nienawidziło. Dlaczego jej nie wykręca ręki tak, żeby sama chciała iść tam, gdzie jej mówią?