Wpis z mikrobloga

W Białym chyba nawet dwa są?


@wiktorbo: Nie no, az tak dobrze, to chyba nie :p

Co prawda tor jest podobny do pszczółek czy Jastrzębia, ale nie oszukujemy się, 90% motocyklistów nie ma umiejętności na większe tory typu Poznań czy Silesia.

Kiedyś się w to bawiłem więcej. Znajomi co na takiej Bydgoszczy czy Pszczółkach robili naprawdę dobre czasy, na Poznaniu byli objerzdzani przez witrażowych na rowerach (ʘʘ)
@Ulfric_Stormcloak: tam konkretnie nie, ale na trackspace.pl masz możliwość treningu na pitbike, w Gdańsku, ale nie konkretnie na Pszczółkach. Znając towarzystwo Pszczółkowe bałbym się trochę z tymi świrami latać 125, za duże ciśnienie mają chłopaki.
@wiktorbo: Brakuje średnich, pomiędzy dużym poznaniem a kartodromami, np słomczyn, radom.
Na małych torach się umęczysz fizycznie, ale frajda jest niesamowita i szybko się uczysz. Ja po jednej wizycie na torze objeżdżam na winklach gościa co ma s1000rr moją cbr650r, a na ulicy to i tak trzeba mocno zachowawczo jeździć. Wie się że można sporo szybciej pojechać, ale człowiek tego nie robi.
@veranoo: nie potrafie wiesz. Na torze wygibasy, na koniec jeszcze wyścig mieliśmy to już kolanem po asfalcie, a na ulicy nie mogę domknąć tylnej opony. Może i lepiej jak mam być szczery. Ale prawda, jeździ się pewniej.
Pobierz wiktorbo - @veranoo: nie potrafie wiesz. Na torze wygibasy, na koniec jeszcze wyścig ...
źródło: IMG_6341