Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tyle się mówi złego o kurierach to ja mam taką historyjkę z tego tygodnia którą mi sprzedał znajomy kurier.
Jeden kurier z jego firmy zbierał paczki po wioskach i odebrał paczkę od jednej kobiety do wysyłki do Norwegii, do każdej zagranicznej przesyłki musi być podobno proforma oraz oświadczenie że to nie jest broń ani nic niebezpiecznego, kurier podjął paczkę a kobieta dała mu do ręki fakturę z listą "towarów" i oświadczenie z przypiętym paragonem z Lidla, kurier zrobił wtf ale patrzy że na oświadczeniu jest napisane że paczka zawiera artykuły spożywcze suche dla męża który wyjechał do pracy do Norwegii ale został okradziony i nie ma za co żyć do wypłaty, na paragonie jakieś konserwy makarony itp. no to kurier wiele nie myśląc wziął nogi za pas skończył szybko swoją pracę, zjechał na magazyn dał paczkę z oświadczeniem magazynierowi i powiedział żeby od razu wysyłał to do agencji celnej, telefon do agencji że pilne to agent z miejsca to zgłosił do odprawy, celnik na szczęście nie wziął tego na rewizję tylko szybko odprawił. Paczka była economy ale jakoś tak się zadziało że ktoś po drodze zmienił ją na priorytet i zamiast jechać na kołach trzy dni to poleciała samolotem i jeśli wszystko poszło zgodnie z planem to była u odbiorcy następnego dnia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Także kurier też czasem zrobi coś dobrego.
#kurierzy #czujedobrzeczlowiek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2