Wpis z mikrobloga

Post skierowany do mojego wspaniałego tagu #przegryw. Powiedzcie mi, jeżeli zaczęlibyście łazić na siłkę, uczyć się nowych rzeczy, budować swoją pozycję w pracy, to nadal byście #!$%@? tak narzekali na brak baby wokół? A co wam ta baba daje? Ruchanie? Aż tak wielkimi zwierzętami jesteście? Czemu nie zajmiecie się naprawdę SOBĄ. Musicie się lubić, walczyć o swoje własne życie i jego wartości, może nawet znaleźć religie jakieś powołanie w życiu no #!$%@? nie wiem. A wy tylko baba, baba, ruchanie. No jakby większych problemów nie było.

P.S. Oczywiście nie pisze tu do osób co mają jakąś depresję i inne choroby uniemożliwiające im normalne funkcjonowanie, bo wtedy bez pomocy dobrego lekarza to można leżeć I patrzeć tylko w sufit i jestem w stanie to zrozumieć.
#blackpill #redpill #problemypierwszegoswiata #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 48
@alberto_1667: generalnie to się zgadzam i popieram, ale co jeśli komuś brakuje właśnie kobiety? To ma zamknąć mordę i #!$%@?ć?
Są ludzie różni, również tacy którym brakuje po prostu kobiety a na innych rzeczach im nie zależy albo zależy mniej albo już je mają.
@alberto_1667: Bo 98% ludzi ma wgrany zły soft. Tyczy się to zarówno kobietek jak i facecików. Facecik uzależnia swoją wartość od czynnika zewnętrznego, jakim jest kobieta. Masz kobietę, to jesteś szczęśliwy. Nie masz kobiety, to jesteś przegryw. Zatem facecik już na samym starcie przekazuje władzę nad swoim życiem komuś innemu. Jak taka osoba może chcieć robić coś dla samego siebie i jak może taka osoba w ogóle czuć się swobodnie w
@Slavcel

Panowanie nad popędem tymczasowo, a nie na całe życie. Zdrowy człowiek nie może po prostu wyłączyć swojego popędu na wieczność zachowując zdrowie, może co najwyżej nad tymi instynktami zapanować na tyle, żeby nie musieć się im poddać natychmiastowo, czy w jakimś określonym przystępnym czasie, w zbyt długim czasie odbija się to znacznie na psychice. I tu chodzi o sferę seksualną jak i emocjonalną, bo obie są potrzebne.


Poza tym to za
łazić na siłkę


@alberto_1667: Chodzę na siłownię od jakiś trzech lat, wcześniej przez około dziesięć trenowałem sporty walki.

uczyć się nowych rzeczy,


@alberto_1667: Studiuję i aktualnie uczę się hiszpańskiego.

budować swoją pozycję w pracy


@alberto_1667: W aktualnej mam już szklany sufit. Szukam innej.

A wy tylko baba, baba, ruchanie. No jakby większych problemów nie było.


@alberto_1667: Jak ty sobie radzisz z brakiem partnerki?