Wpis z mikrobloga

@Solarpolar: Zerknij na seohost.pl
Za kilkadziesiąt zł (z kodem rabatowym: 81E33A będziesz miał -30%) za rok ogarniesz hosting + domenę .pl
I co najlepsze masz tam autoinstalatory, dzięki którym zainstalujesz sobie Wordpressa jednym kliknięciem bez zabawy z plikami.
@Solarpolar: Cześć, zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;) Do tego najtańsze przedłużenia domen .pl (i nie tylko) wśród firm hostingowych. Wordpress zainstalujesz w kilka kliknięć z panelu.
PS. Migrujemy bezpłatnie od obecnego dostawcy.
PS 2. Wybierając ofertę sprawdź dokładnie na jakich dyskach jest hosting i jakie parametry bezpieczeństwa oferuje, czy nie są ukryte na stronie.

Z linkiem wyżej lub kodem
w PL akurat jest w czym wybierać, bo hostingi mają dedykowane rozwiązania pod wordpressy. Ja np mam w nazwie mimo "złej prasy" i mogę polecić
@Solarpolar: Również polecam SeoHost hosting NVMe. Mam tam domenę oraz stronę na WordPressie. Jak są jakieś problemy zawsze można liczyć na szybki support. Z moimi kodami masz rabaty (-35%) na aktywację (7777) oraz 17777 -20% na KAŻDE odnowienie.

Jak masz jakieś pytania dotyczące WP albo hostingu, domeny, to wiele odpowiedzi możesz znaleźć w tamtejszej sekcji pomocy lub ewentualnie napisać mi na priv.
Zerero - @Solarpolar: Również polecam SeoHost hosting NVMe. Mam tam domenę oraz stron...

źródło: IMG_20230826_002920

Pobierz