Wpis z mikrobloga

@kidi1: Bordo moje drogie, ale co ma ten komentarz do mojego wpisu? xD Nie mam zapasu, mam sobie go teraz wyczarować?

Nie miałem objawów astmy od lat dziecięcych i dorwało mnie dopiero wczoraj - dzięki za informacje ale idź sobie nabijać akcje pod bordo gdzieś indziej.
Nie mam zapasu, mam sobie go teraz wyczarować?


@DenNarcoSmurfen: Miras nie wiem jak to dziala ale mam kumpla ktory bierze leki przewlekle- jak mu sie konczy to dzwoni i wystawiaja mu recepte. nawet nie musi jechac po jej odbior bo ma w telefonie.
I to nie ze on tak opowiada - przy mnie z auta dzwonil i zalatwione.
O kurde to musze spróbować zadzwonić, dzięki!


@DenNarcoSmurfen: Luz. Warunek jest taki ze chodzisz do tego samego lekarza i on Ci wypisuje to samo. Wtedy nie powinno byc problemu.
Jak matka jeszcze zyla to tak dzialalo. Brala inhalatory wlasnie na astme. Jak jej sie konczyly to telefn i szedlem odebrac recepte (wtedy jeszcze nie bylo recept w telefonach)
Raz na pol roku musiala jednak isc zeby lekarz ja zobaczyl i znow
@DenNarcoSmurfen: Widzisz, jakbyś ładował więcej punktów w inteligencję a nie w siłę to byś wywnioskował z mojego wpisu, że nie ma leków na astmę bez recepty i jak już w końcu tę receptę załatwisz to warto wziąć na zapas większą ilość.Dodatkowo poinformuję Cię, że ilość akcji nie ma znaczenia na wykopie a bordo dostaje się za ciekawe znaleziska, które wstawiamy na wykop. Czy chcesz czy nie, wstawiając ciekawe i wykopywane znaleziska
@DenNarcoSmurfen: jak jesteś ponad 60km od domu to możesz też uderzyć na pomoc doraźną i też Ci coś takiego powinni ogarnąć, testowałem dwa tygodnie temu, bo zapomniałem maści na uczulenie.
Minus taki, że wtedy będzie to recepta na 100%, więc np. Symbicortu cena może zaskoczyć xD