Wpis z mikrobloga

  • 0
@TorInge: A byłbys tak miły i dosłownie w skrócie napisał co się działo?
Czy wg Twojej oceny ma jakiekolwiek szanse odbicia? Czy lepiej juz zrzucac te resztki co zostały?
  • Odpowiedz
@yassssiu ja już telegrama nie mam ale w peaku bardzo aktywni byli twórcy. #!$%@? mocno się promowali na billboardach a nawet na times sqare mieli telebim wykupiony xD i do tego na jakieś rakiecie kosmicznej mieli reklame(pierwszy memecoin w kosmosie) . Widać że chcieli zrobić z tego konkretnego memecoina ale rynek to rynek i ostatecznie nie wyszło jak widać, a całkiem duży mcap był z tego co pamiętam
  • Odpowiedz
@TorInge wystarczy wejść w tag #dogebonk i drugi post informuje że kilka dni temu wyszła wersja na eth od tego samego teamu i mają bardzo dużo pomysłów na promocje jak przy wersji na bsc która w szczycie zrobiła 230mln MC.Już nawet powstały dwa bilbordy i dziś w nocy jakiś wieloryb wszedł za 40k$ :D Póki co minęło kilka dni od startu także jak to się rozwinie to się okaże ale plany mają
  • Odpowiedz
  • 0
@dartof: ok ale mi chodzi o bonka na bsc - a da sie sprawdzic wykres na eth? Jak to wyglada? Skoro otworzyli na ETH to czy zawiesili bonka na bsc - w sensie nie beda go rozwijac?
  • Odpowiedz
@yassssiu podczas hossy i nowego ATH na bitcoinie potrafi wszystko pompować nawet jakieś zapomniane shity ale bardziej bym spoglądał w tym momencie na wersje eth niż bsc bo teraz cały marketing ma być na wersje eth położony co nie zmienia faktu że ja dalej mam zarówno w wersji bsc jak i teraz eth
  • Odpowiedz
  • 0
A mam pytanie mozna dogebonka na eth kupic przez TrustWallet? Dotychczas kupowałem tylko i wylaczenie na poocoin na BSC
  • Odpowiedz
@Mefiu007: na pewno ta wersja eth jest od tego samego teamu? Gdzie wypłynęło info o tym?

Przecież na stronie dogebonk.com nie ma żadnej wzmianki, tak samo na ich twitterze itd, nie wygląda mi to na ten sam team. Jedynie na kanale YouTube pojawił się film, ale kanał YT był stworzony chyba przez kogoś innego podczas pompy w 2021 żeby jeszcze więcej ludzi nagonić.

bo teraz cały marketing ma być na wersje
  • Odpowiedz
Dogebonk.io


@Mefiu007: czyli zrobili nową stronę, bo do starej nie mają dostępu, bo nie są twórcami pierwszego projektu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brzmi jak scam ktorzy chce się dorobić na barkach starego dogebonka. Może się im uda a może padną po miesiącu robiąc rugpulla
  • Odpowiedz
@To_The_Moon jeśli to nie ci sami ludzie to tworzą to myślisz że ci od tego „prawdziwego dogebonka” by w żaden sposób nie poinformowali że ta wersja na eth jest nie od nich i żeby ich nie łączyć z tym projektem? Gdyby coś było na rzeczy to już dawno by wleciało takie informacje a oni nawet na swoim telegramie informowali i wrzucali linki do nowej wersji.Przecież to ewidentnie oni,ogarnij ich telegrama i kto
  • Odpowiedz
@To_The_Moon team jest og, wejdź na tg i sprawdź. Dobo na eth to oddzielny projekt, lecz tworzony przez tą samą społeczność. Wiele z tych osób mają bagi na bsc których nie zamierzają nawet już zrzucać. Od dłuższego czasu developerzy przenoszą się na eth. Bsc to jeetland i nic dużego stąd nie wychodzi ostatnio. Na erc jest kilkukrotnie większy kapitał i 0% tax, co pozwoliłoby wejść na gieldy. Wystarczy spojrzeć na takie hpos10i,
  • Odpowiedz