Wpis z mikrobloga

Dziś mija kolejny dzień, w którym nie musiałem oszukiwać nikogo, żeby wyciągnąć 700 złotych za scamową "platformę szkoleniową".
()

Ciepła posadka na etacie, to jest życie! A jak Wam dziś mija dzień w uczciwej pracy? Żałujecie, że nie macie okazji wcisnąć jakiemuś emerytowi z demencją garnków za 8 tysięcy?

#frajerzyzmlm #czujedobrzeczlowiek #pracbaza
  • 16
  • Odpowiedz
@ElLama pozdrawiam z kontraktu, w sumie w tym miesiącu nie zarobiłem jeszcze nic, ale pewnie to dlatego, że siedzę od początku sierpnia na urlopie, drugi mniejszy urlop będę mieć w październiku, miałem też w ferie i w maju.
Jedyną przewagę MLMowcy mają, że zrobili sobie zdjęcie w białym szlafroku. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 51
@Pan_Mysz: Ja powiem szczerze najbardziej zazdroszczę zdjęć z tych butików drogich marek. Ja niestety wchodząc do sklepu zaczynam przeglądać towar, potem przymierzam i ewentualnie kupuję, nie wiedziałem, że powinno się na socjalach zamieszczać zdjęcia z wyprawy. Pewnie dlatego, że kupuję w zwyczajnych sklepach, nie zadnych versace. :(
  • Odpowiedz
@ElLama: dzisiaj ostatni dzień przed urlopem, potem dwa tygodnie spokoju, najpierw sobie jadę na wakacje na tydzień a potem przez tydzień będę się uczył żeby być lepiej opłacanym etatowcem w przyszłości
Trochę mnie boli że nie poszedłem na żadne szkolenie mlm, bo mógłbym zarabiać 150 tys dziennie, ale niestety bariera wejścia jest za wysoka, mianowicie nie przepadam za McDonald's
  • Odpowiedz
ale niestety bariera wejścia jest za wysoka


@Keiosss: przyznaj sie, nie chcesz wyjsc poza swoja strefe komfortu i wydać 700zł zeby kupic elitarne szkolenie ONLINE <pięść><lecącebanknoty><zgiętyłokieć>, biedaku etatowcu.
  • Odpowiedz
@ElLama: dodaj do tego jeszcze że każdego dnia zdobywasz doświadczenie i zawsze możesz z łatwością zmienić pracę na inną. W dodatku praca zdalna, 8-16, wolne weekendy, niczym się nie martwisz. To jest to.
  • Odpowiedz