Wpis z mikrobloga

Ukraińcy są niewdzięczni? Od początku wojny widziałem w internecie masę podziękowań.
Ale też personalnie z jakiejś przyczyny dziękowało mi wielu Ukraińców.
Nawet obcy jak mnie usłyszeli za granicą w restauracji podeszli i mi zaczęli dziękować przypał.
W pracy słyszę masę pozytywnych opinii o Polsce od różnych nacji - często sformowanych tak że ta wojna zmieniła pogląd ludzi o Polsce w USA, Niemczech czy UK.
Mistrzowskie zagranie PRowe i słuszne moralnie to co zrobiła Polska i Polacy(poza tymi wspierającymi konfederację).
Dobra robota tak trzymać(poza #konfederacja)!
Zdjęcie z Kijowa.
#polska #ukraina #europa #wojna #chwalesie(i nas wszystkich) #polityka
Pobierz maszfajnedonice - Ukraińcy są niewdzięczni? Od początku wojny widziałem w internecie ...
źródło: b6bp9oo3oqwaa1mtqbueuc9tdk7hw353
  • 55
Możemy ją trochę przyblokować aż otrzeźwieją.


@bottomless_pit_supervisor: Z wypowiedzi różnych specjalistów widziałem że to może przynieść tylko szkody i właśnie oddalić nas od tych wymarzonych przeprosin.

Nie, bo wszak stanowiskiem ukraińskiego MSZ jest że po wojnie nie będzie żadnych sentymentów i liczy się tylko interes ukraiński.

Każde państwo dba o swój interes - ale wymuszenie przeprosin nie przekonując opinii publicznej a metodą rosyjską - przemocą i szantażem - jest gówno warte.
@bottomless_pit_supervisor:

Nie, bo wszak stanowiskiem ukraińskiego MSZ jest że po wojnie nie będzie żadnych sentymentów i liczy się tylko interes ukraiński. Punkt podparcia jest w postaci bycia punktem z którego dostarczana jest pomoc dla ukrainy. Możemy ją trochę przyblokować aż otrzeźwieją.


i tak to właśnie wygląda jak ktoś czyta jednozdaniowe tweety i nie chce mu się nawet zajrzeć do samego materiału żeby wyrobić sobie opinię. Pasuje do narracji - spoko, Ukraińcy
to miłe że dziękują nam za to że każdego dnia chodzimy do pracy by ich dzieci pobierały 500+ ( ͡º ͜ʖ͡º)


@weezyxboss: To co oni sobie przyznali 500+ kogo obwiniasz? Poza tym wiesz że licząc wpływy podatkowe i dopłaty z Unii a także patrząc jaki jest koszt utrzymania uchodźców za granicą(których musimy przyjąć wedle tego co podpisaliśmy) to nie jesteśmy w plecy?
BTW nie głosuj przypadkiem
@masz_fajne_donice Ukraińcy jako naród, pojedynczy ludzie pewnie są wdzięczni? Ukraińskie władze? Nie bardzo, i zresztą słusznie, bo widzą, że mają do czynie z bandą idiotów i frajerów, czyt. p0lskim rządem.
Skoro chciałbyś, żeby było inaczej, to dlaczego usuwasz komentarze, które mówią o tym prawdziwym obrazie historii?


@ibilon: nie usuwam takich komentarzy. Usuwam absurdalne komentarze z kont troli idiotów piszących typu 'oni nas nienawidzą, wołyń wołyń wołyń'
Coś jak twoje:

Jesteś fałszywy tak jak cała reszta twoich banderowskich kolegów.