Wpis z mikrobloga

Ehhh. Chciałabym się w końcu wyprowadzić od mamy, ale ceny najmu nawet za kawalerkę nieźle powalają. Tragedia. Potrzymam na #poznan i #szczecin i jedynie mogę sobie pozwolić na nędzny pokój. Ehhh. Coraz bardziej nie chcę mi się żyć. XD jescze chciałabym studiować zaocznie oczywiście, ale się finansowo prawdopodobnie nie wyrobie :( pracuje za granicą i nie narzekam na zarobki, ale no chciałabym mieć własną przestrzeń
#wynajem #mieszkanie
  • 29
nawet za kawalerkę


@Vermeerrr: mało kto się wyprowadza od razu na kawalerkę. Ja to sam wynajmowałem pokój w mieszkaniu dopiero po kilku ładnych latach w wojewódzkim. Najpierw akademik pokój 3 osobowy, później 2 osobowy. Potem pokój w mieszkaniu we dwie osoby, potem pokój w mieszkaniu sam i dopiero później małem mieszkanie dwupokojowe sam (50% mojej ówczesnej pensji mnie to kosztowało). A Ty byś od razu na kawalerkę chciał iść.
@damianooo8: proponuje mieszkanie za podlewanie, jak znajdzie ziomka, z ktorym sie mijam na rotacjach, to bedzie se mogla koczowac na dwoch chatach kosztem opieki nad oranżerią, czy tego też nie rozumiesz? Małolaty to nie moj target. Nie wiem jeszcze co nim jest, ale na pewno nie jest nim laseczka dwa razy młodsza ode mnie.