Wpis z mikrobloga

Jestem antynatalistą, filozofem, mistyfikującym egzystencjalistycznym labiryntem, uparcie przemierzającym ścieżki głębokiej kontemplacji i abstrakcyjnej refleksji. Moje przekonania oparte są na dogłębnym zrozumieniu ludzkiego bytu i rozciągają się ku horyzontom metafizycznej głębi.

Jestem świadomy jednostką, nie podążam za stadem, nie uginam się przed społecznymi normami jak bezmyślne owce którymi jesteście. Poddaję się głębokim introspekcjom, analizom ontologicznym i transcendentalnym dywagacjom, co stawia mnie na wyższym stopniu intelektualnej ewolucji.

Jestem nie tylko antynatalistą, jestem intelektualnie lepszy

#antynatalizm #childfree #freethinker #bekazpodludzi
iluvmypickle - Jestem antynatalistą, filozofem, mistyfikującym egzystencjalistycznym ...

źródło: wykopek

Pobierz
  • 6
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: Manifestuję naszą nieustępliwą determinację w pełnym rozkwicie ludzkiej natury, Manifestuję pogląd który gardzi ludzkimi instynktami które zagłuszają zdrowy rozsądek, Jestem orędownikiem niezwykłego spojrzenia na ludzką egzystencję, która, w obliczu nieskończoności wszechświata, jest bezcelowa co czyni mnie intelektualnie lepszym

In this moment, I am euphoric. Not because of any phony god's blessing. But because, I am enlightened by my intelligence
@iluvmypickle: Ludzie mysla, ze jak bedziesz trzymal psa i suke z jednego miotu, a suka bedzie w rui to, ze nie beda sie ruchac. Gdzie jest ta granica o ktorej mowimy, ze przekroczenie jej robi cie intelektualnie lepszym? Czy nie jest to poprzeczka dla ciebie za wysoko? Dasz rade powstrzymac instynkty?