Wpis z mikrobloga

@litka_: nie zesraj sie już o te psy, widać że normalni ludzie i byś sam sie zachował jak człowiek i podszedł i powiedział o kaganiec. No ale sam nie mam psychy, bo pies mi ją zjadł otwarcie pyska xD
  • Odpowiedz
@SzycheU Nie tylko miasta, na wsi to dopiero jest patologia i wolna amerykanka. Jak przebiegniesz lub przejedziesz z jednego końca na drugi bez ataku psa to jesteś szczęściarzem
  • Odpowiedz
  • 0
@Dzikus_Z_Detroit: co powinni zrobić? Założyć psu kaganiec jak ludzie chodzą może? Żałuję że nie uchwyciłam dokładnie twarzy, może by włączyli myślenie ¯_(ツ)_/¯ tobie też radzę włączyć, obstawiam że sam masz takiego psa i wyj***e w czyjeś bezpieczeństwo. Historia nie jest urojona, bo jak widzisz drogi kolego, nie tylko ja mam takie zdanie na ten temat. Dziękuję i nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 0
@Abrez: napiszesz jeszcze raz? Nie rozumiem w języku prostaków. A tak serio to zwróciłam uwagę i apeluje do wszystkich którzy posiadają takie psy i trochę by się doedukowali.
  • Odpowiedz
@SzycheU: już to kiedyś pisałem na rasy powyżej 15 kg powinno być pozwolenie nie ważne czy labrador czy amstaff. Nie widziałem żeby Jork albo jamnik kogoś zagryzł na ulicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@N-Avoie: Hejtu nie podjudzam, wyrażam opinie. Nie mogę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do publikowania ich twarzy to jak ktoś jest debilem to niech świat ujrzy i nie powtarza błędu.
  • Odpowiedz
  • 0
@N-Avoie: Co, zaczną myśleć w końcu? Mam taką nadzieję choć jest to mało prawdopodobne. A śmieszki to nie są. Bierzcie ludzie odpowiedzialność za to co robicie.
  • Odpowiedz
@litka_: Twoją mordę wrzucę i napisze na jakiejś grupie na FB że #!$%@? się ubierasz i masz krzywe zęby, przechodzisz w miejscach niedozwolonych i srasz po Paczkomatach. Z Twoim imieniem i nazwiskiem najlepiej
  • Odpowiedz
@SzycheU kiedyś oglądałem taki filmik, jak gość podchodził do osób z groźnymi rasami psów bez kagańca i celował w nich pistoletem (zabawka, ale na na pierwszy rzut oka nie widać) i mówił "spokojnie, pistolet sam nie wypali, trzeba mnie najpierw sprowokować, żebym oddał strzał". kilka lat temu dostałem masę minusów za pochwalenie gościa, dzisiaj cieszy, że świadomość ludzi jest coraz większa.
  • Odpowiedz