Wpis z mikrobloga

@litka_:
Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : gryziemniepitbull. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Litka srampodsiebie Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
@litka_: Szczerze litka? Zadzwoniłbym po policje. Powiedziałbym, że ten pies mnie gwałci i każe go za##bać. To niebezpieczne zwierzę, dzwon jak najszybciej! Nie zapomnij wspomnieć o wykopalisku na wykopie.
@SzycheU: Spokojnie dopiero za 5 lat będzie wesoło. Ludzie traktują obecnie psy jak swoje dzieci. Pieski nie mogą mieć obroży, muszą mieć szeleczki. Piesek nic nikomu nie zrobi. Piesek może chodzić tylko na dłuuuuugiej taśmie, a nie na smyczy. Pieskiem na spacerze nie trzeba się przejmować.

Już się zaczyna robić kijowo z tymi psami, ale dopiero za moment jak coraz więcej ludzi zamiast traktować je jak zwierzęta zacznie je traktować jak
@litka_: nie zrównuj tych ze zdjęcia z takimi co nic nie dbają o wychowanie ani potrzeby swoich pitbulowopodobnych

Znam jednego pibula co przez 14 lat nikogo nie ugryzł i był maskotką dla wszystkich, nie zagrażał dzieciom. Ale właścicielka była kumata.

W publicznym miejscu zrelaksowany pies przy nodze, na smyczy, jest do zaakceptowania.

A te które zrobią krzywde to są na ogół niepilnowane i spuszczane, i dookoła wtedy nikogo nie ma do
Psiarze to rak toczący polskie miasta. Nie dość, że nasrane i naszczane gdzie się da to jeszcze nie zdają sobie sprawy, że to jest zwierze, które ma swoje pierwotne instynkty i może stanowić zagrożenie dla postronnych.


@SzycheU: to nie psiarze, tylko egogówniaki
Na tiktoku czasami są paniusie albo seby które robią filmik typu 'do mnie miałby się ktoś włamać? mnie miałby ktoś na mieście zaatakować? no to pa tera' i w
@litka_: Zawsze mnie śmieszy jak taka kobietka 45-50kg idzie z cięższym od niej pieskiem xD. Jak pieskowi coś #!$%@? to tylko usta rękoma zakryje i będzie krzyczeć patrząc jak jej pupil coś rozszarpuje.

A często patusiary, te karynki mają po dwa takie psiury, które są chodzącą kupą mięśni. Ja bym z takimi dwoma dużymi psami walczył mocno, a co dopiero ona. Dlatego zawsze u swoich smycz noszę owiniętą na nadgarstku, bo
@Invisiblinio: To sobie spróbuj przydusić w razie ataku psa tymi szeleczkami. Jak pies ma na szyi obroże jesteś w stanie zapanować nad jego głową. Podpowiem to właśnie pies nią może wyrządzić największe szkody.

Polecam sobie zobaczyć jak piesek się wykręca w takich szeleczkach i zaczyna gryźć kogoś kto próbuje za nie złapać.

Nie wiem jakim cudem ale do tej pory nigdy żaden z moich psów nie uciekł mi z obroży.

Najlepszy