Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka

Który z rzekomych liderów Konfederacji mówi prawdę - Memcen, czy Bosak?

Memcen twierdzi, że żadnego siadania przy stoliku z PiSem, czy PO nie będzie, więc dlaczego Bosak bajdurzy teraz o rzekomym tworzeniu rządu?

Bo żeby stworzyć rząd, trzeba jednak z kimś przy tym stoliku usiąść i ponegocjować.
Pobierz vulfpeck - #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka

Który z r...
źródło: Screenshot_20230821_095111_X
  • 18
@vulfpeck: Bosak wydawał mi sie najrozsądniejszy z nich wszystkich pomimo tego, że studiów nie skończył, gdyby odszedł z konfederacji i założył własne ugrupowanie, to miałby szanse sukcesu, mniej też bosak sie ośmiesza, niż pozostali jego koledzy
¯\(ツ)/¯ a poza tym to bosak na defiladzie naszego wojska był jako jedyny z całej opozycji, nawet PO nie było
@#!$%@?: Co tp znaczy pisowska defilada? Jaki sprzęt mamy możesz sprawdzić na oficjalnych stronach wojska polskiego, a jak dalej nie wierzysz to przejechać sie po wszystkich polskich batalionach oraz pod granice z Bialorusią, jak i naszych poligonach i pod port morsko-wojskowy, to chyba wystarczajacy dowod oraz rowniez przejedz sie i zobacz na wlasne oczypolskie huty zbrojeniowe, chociaz nie wiek czy w to uwierzysz, bo masz taj przeorany łeb propagandą POwska, że wtedy
@#!$%@?: W każdej chwili możesz pojechac pod nasze bazy wojskowe i zobaczyc ten sprzet na żywo, nikt ci tego nie broni, ale to trzeba wyjśc z piwnicy, a nie pluc na pis bezrefleksyjnie
@#!$%@?: Za PRLu ( ͡° ͜ʖ ͡°) komunizm upadł ponad 30 lat temu chłopie, pora odświeżyć troche wiadomości krajowe, a nie żyć latami 1945-1989
( ͡° ͜ʖ ͡°) zmieniło sie troche w wojsku przynajmniej tyle, że stare T-72 pojechały na front rosyjsko-ukraiński tłuc orków, a zakupiliśmy z Korei Płd czołgi K2 oraz abramsy od amerykanów, jak również wymieniliśmy stare, radzieckie su-20 na f-16, broń
@vulfpeck nawet wspólnego przekazu nie potrafią opracować. Ci od Brauna #!$%@?ą nieustannie o rzekomej ukrainizacji Polski, śmierdząc jednocześnie dziwnym trafem ruską retoryką, ci od Bosaka coraz bardziej śmierdzą starym LPRem (którego Bosaczek był o ironio członkiem w czasach ich koalicji z pisem), a ci od Mentzena ciągle tylko tanie frazesy o podatkach, grillu, bandzie czworga i wywracaniu stołu.
@Juzef_Pilsucki: A no tak, bo my już mieliśmy odpowiedziec ogniem by rozpocząć pełnoskalową wojne z ruskimi. Ja wiem, że podżeganie do wojny to jest jeden z waszych wytycznych, ale wam sie to nie uda ruskie trolle i usuń konto zielonko
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zielonykwiryta: ja nie głosuje na po XD
Nie wiem na kogo będę głosował bo same zjeby są do wyboru

Rakietę można np zestrzelić lub zaalarmować zagrożonych ludzi. Spadła 3km od mojego miejsca pracy, średnio ufam pisowskim smieciom jeśli pozwoliliby na zagrożenie mojego życia byle nie psuć sobie renomy której nomen omen nie mają tylko myślą, że mają