Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mąż Anny Lewandowskiej kończy 35 lat.
91 goli w LM (3. w historii), 79 bramek dla reprezentacji (w Europie tylko Ronaldo i Puskas strzelili więcej), 312 bramek w Bundeslidze (2. miejsce wszechczasów za Gerdem Müllerem). 2 Złote Buty, 2x piłkarz roku FIFA. Jedyny polski piłkarz, który strzelił bramki na Mundialu i Euro, najwięcej meczów w reprezentacji.
Wiem, że teraz Lewy nie ma dobrej passy (afera premiowa, śmieszny pozew wobec kwejka, spadek formy), ale ciężko przejść obojętnie wobec wyżej wymienionych osiągnięć.

100 lat Robert!

#mecz #pilkanozna #lewandowski
Pobierz smialson - Dzisiaj mąż Anny Lewandowskiej kończy 35 lat. 
91 goli w LM (3. w historii...
źródło: 3655bafe-21d6-4bc2-a33b-59dbcab86997
  • 57
jechanie po Lewym jest teraz super łatwe i proste, bardzo szybko można się dowartościować siedząc przed monitorem albo na kanapie.


@stepBYstep:

teraz jechanie po lewym jest łatwe i chyba też modne.


@lsrrdc:

zawsze mnie #!$%@? jak ludzie piszą coś w stylu "TERAZ TO JECHANIE PO X JEST SUPER ŁATWE" xD po pierwsze, jak ktoś go krytykował wcześniej (m.in. za to, że selekcjonera chętnie zwalniał i wiecznie nie pasowała mu gra,
@lsrrdc: nie zesranko. ty przedstawiasz swoje zdanie, ja swoje, na co ty sam jak dziecko odpisujesz "no i co?". no to ci odpisuje, "no to gówno". a "fanboj", bo masz jedyną słuszną wizję swojego bohatera - wyłącznie pozytywną.
@bezbekpol: no no zajeb jeszcze ścianę tekstu z capsem to na pewno będziesz bardziej przekonywujący. Cieszę się też że wiesz jakie mam nastawienie do boberta po dwóch wpisach. Imponujące
@smialson: Oj tam jakiś tam Lewandowski lepiej na Anie zobaczcie:

-Wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym
-Prezes Olimpiad Specjalnych Polska
-Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego
-polska sportsmenka i działaczka sportowa,
-bizneswoman
-coach
-trenerka personalna
-dietetyczka
-prezenterka telewizyjna i osobowość medialna.

Osiągnięcia sportowe World Fudokan Federation (WFF)
W kategoriach seniorów:

2014: brąz – ko-go kumite
2012: srebro – kata drużynowe
2008: brąz – kata drużynowe

Medale mistrzostw Europy[8]

W
@bezbekpol: jest 'łatwe" bo przez serię gorszych występów łatwo przekreślić dekadę bycia na absolutnym topie. Jest różnica w ocenie pojedynczego spotkania czy kilku kolejek a rzucaniem idiotycznych hasełek "LeWy zAwSzE byŁ #!$%@?"
@stepBYstep: tylko że ja nie mówię o jego klasie sportowej, bo ta jest niepodważalna. Bardziej mi chodzi o krytykę jego zachowania, tj. machanie łapami, czy bycie #!$%@? kapitanem. Tego nie można zwalić na słabą drużynę, słaby okres, albo wiek, bo zawsze taki był. Opaskę i związane z nią przywileje chętnie przyjął. Gość ma taką pozycję, że milczeniem jest w stanie zwolnić selekcjonera. No ale stanąć przed kibicami i się z czegoś
@bezbekpol: nie on jest od decydowania kto jest selekcjonerem, pozwolenie mu na wybor to idiotyzm. Dlaczego jeden piłkarz miałby wybierać trenera dla całej reszty?
Sytuacja w Bayernie dotyczyla bezposrednio jego kontraktu i jego pozycji, naturalnie ze ja komentował.
Sorry, nie mam statystyk machania łapami czy bycia kapitanem, opieram się na golach, trofeach, równej formie na przestrzeni lat, kiedy mnóstwo piłkarzy było już po swoim prime. Czy chciałbym żeby więcej dawał reprezentacji?