Wpis z mikrobloga

Mirki znacie jakiś dobry horror w klimacie Hereditary. COś nietuzinkowego z gęstym nastrojem. Nie interesują mnie slashery, gore i jumpscary dla 15latków. Coś wartościowego i nietuzinkowego. WIększość pewnie już widziałem, ale liczę na Was wykopki, że mnie czymś zaskoczycie. Mam wszystkie streamingi więc śmiało. Z góry dziękuję i życze miłego wieczoru! #filmnawieczor #horror #netflix #hbomax #disneyplus #seriale
PonuryBatyskaf - Mirki znacie jakiś dobry horror w klimacie Hereditary. COś nietuzink...

źródło: Hereditary

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: Blackcouts Daughters, Wstręt Polańskiego, Suspiria (1977), Nefarious (2023), Resurrection (2022), Speak No Evil (2022), Pearl (2022), Men (2022), What Josiah Saw (2021), Excision (2012), Censor (2021), The Lodge (2019), What Ever Happened to Baby Jane? (1962), The Tenant (1976), Pin (1988)
  • Odpowiedz
Post zapisany żeby mieć listę do nadrobienia. Większość widziałem. Zzauważyłem pewną zależność, że jak jest coś ciekawego do obejrzenia to jest to niedostępne na streamingach. Zaintrygował mnie Nefarious (2023) ale znalazłem tylko jakąś bieda stronę z filmami gdzie jest po pachy nawalone reklam.

Resurrection (2022) dodane do oglądania

Pearl dodane do oglądania
What Josiah Saw (2021) nigdzie nie znalazłem
Dziekuję i pozdrawiam

@horrorshowpl:
  • Odpowiedz