Wpis z mikrobloga

@adeekk1989: no ta co to za problem wypić se wódkę w niedzielę w południe samemu i tłumaczyć to tym że jutro wolne a kogoś kiedyś ojciec #!$%@?ł xD
  • Odpowiedz
@adeekk1989: jeżeli konieczność wypicia ćwiartki wódki jako pasażer samochodu podczas gdy gdzieś się jedzie i ktoś musi pić nawet podczas jazdy nie widzisz jako problem to ok. nie ma tu alkoholizmu xd
  • Odpowiedz
może wykorzystać okazję


@Rad-X: okazję? Ty siebie słyszysz? XDDDD strukturalizacje czasu w życiu postrzegasz pryzmat okazji do picia? I to jeszcze samemu, bo przecież nie wmowisz nikomu za to dla socjalizacji z jakąś większą grupą?
  • Odpowiedz
@programista15cm: nie okazji do picia, tylko okazji do tego co chcę robić. I nie potrzebuję bandy ludzi tylko po to aby mieć "uzasadnienie" tego co robię.

Ale ty jesteś #!$%@? rycerzem zakonu AA albo z rodzinną przeszłością. I dla ciebie każde przejście w sklepie obok stoiska alkoholowego to już alkoholizm.
  • Odpowiedz
@bonczur: jesteś pan alkoholik i pijesz bo pewno masz depresje, a depresja stad ze nie masz prawa jazdy. Możesz pić bo różowa kieruje, a kieruję ze wzgledu braku Twoich uprawnień, a nie masz ich bo masz depresje i lekarz nie zezwolił na prowadzenie maszyn więc dlatego pijesz.
  • Odpowiedz
Hahahah, a mnie się podoba, korzystaj mordo, tu się niezła burza kręci z powodu ćwiartki i tego, że sobie xhlapniesz bo możesz. Zaraz komentarze jaka to różowa jest paskudna a twk naprawdę to #przegrywy sliniace się. Ja nie widzę w tym żadnego problemu,
Z fartem
  • Odpowiedz
okazji do tego co chcę robić


@Rad-X: i chcesz pic. Twoja sprawa. No ale to właśnie powiedziałem, ze spędzanie czasu widzisz jako picie.

Czy ja jestem dda albo miałem problem? Nie nie jestem, miałem problem ale nie z alkoholem.

Co innego jest chodzić na imprezy, spotykać się z ludźmi, a co innego loic wode w aucie, bo ktoś inny poprowadzi
  • Odpowiedz
@programista15cm: co do ostatniego zdania, to już dałem poprawkę w poprzednim komentarzu że walenie lufy w aucie jest złem.
co do drugiego, to da się wyczuć że masz wyprany mózg jednym i tylko jednym możliwym światopoglądem. Jak Ci to pomaga przeżyć, spoko. Ale jednocześnie niech się tacy ludzie odgonią od bycią świętszym od papieża i narzucaniu tego innym

Ja nic nie powiedzialem że spędzanie czasu widzę jako picie, tylko tyle
  • Odpowiedz
@bonczur typowy wykop, zdjęcia auta wstawić nie można bo od razu że trzeba się dowartościować na wypoku i ma się małego, a jak jeszcze kawałek różowej jest na zdjęciu to się #!$%@? do byle czego, nawet do tego że ma włosy na rękach XD Widać że większość wykopków to baby widzi co najwyżej na kasie w żabce jak zakupy robią XD Miras tak trzymaj, czasami trzeba sobie odpocząć, tak poza tym,
  • Odpowiedz