Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirasy, znacie może jakąś apkę dla ludzi w związku lub będących w małżeństwie, którzy chcą spróbować czegoś nowego tj. zdradzić swoją drugą połowę? Najlepiej coś sprawdzonego i z polskimi użytkownikami. Po 13 latach mam już dość tej nudy, rutyny etc., potrzebuję nawet chwilowej odskoczni, tak by się nie dowiedziała, by nie cierpiała oczywiście. Jestem bardzo zdecydowany, nie potrzebuję umoralniaczy. Wiem, co chcę zrobić. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. PS niestety, to nie zarzutka, jeszcze życia nie zna ten, kto pomyśli, że to bait ;<

#zwiazki #kiciochpyta #seks #zdrada #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Czy zdradziłeś kiedyś swoją drugą połówkę?

  • Tak. 17.7% (45)
  • Nie. 58.7% (149)
  • Nie, ale miałem okazję. 20.9% (53)
  • Nie, ale mam zamiar. 2.8% (7)

Oddanych głosów: 254

  • 16
@mirko_anonim: Jedną debilną decyzją niszczysz życie wielu ludzi- swoje, żony, dzieci, Waszych rodziców, a nawet Twoich wnuków z przyszłości. Bo to się wyda, rodzina się rozpadnie, dzieci będą wychowywać skrzywdzona matka, kolejni ojczymowie, więc z Waszych dzieci nic już nie będzie, oni też stabilnych rodzin nie założą. Przeklniesz dzień, w którym się zdecydowałeś sprzeniewierzyć własnemu słowu- to Ty obiecywałeś wierność, osoba żony nie ma tu nic do rzeczy. Ty jeden i
@mirko_anonim: Nie zmienia to faktu, że za to zapłacisz. Gdybyś tylko Ty, czego Ci życzę, to ok. Ale Twoja żona i inni- oni nie zasłużyli. Zbierzesz co zasiejesz. A podobno to kobiety nie mają honoru...