Wpis z mikrobloga

@jozef-dzierzynski: ja nie strzelam precyzyjnie z tej konwersji, więc nie powiem jakie ciasne skupienia jesteś w stanie robić. Poza slam fire, który robił się przez za twardą sprężyne, to u mnie ostatnio na zawodach na 10 strzałów 4 fajki. Może moja konwersja jest felerna, albo za nowy AR, bo normalnego przebiegu ma może 200 kulek .223 xD Szczerze, jeśli masz miejsce w szafie, to raczej polecałbym ci tippmanna 22lr zamiast konwersji.
jeśli masz miejsce w szafie, to raczej polecałbym ci tippmanna 22lr zamiast konwersji.


@MistycznyToster: mam ale po 1 szkoda mi kasy a po drugie musiałbym dokupić kilka dodatków bo z tego co rozumiem nie zamontuje mojego normalnego lowera z 223? Najchetniej kupiłbym sam upper ale nie widze nigdzie
@jozef-dzierzynski: ja strzelam konkurencje dynamiczne z tego - na te 10-15-25 metrów dziurę mam przy dziurze z mechanicznych, z ręki strzelane, więc generalnie narzekać, nie narzekam, na dalsze dystanse to mam prawilny ksp. Ew. czasem daję komuś kto pierwszy raz trzyma karabin w ręku bo frajdę mają że taki jak w kol of djuti. Dużo zależy od kombinacji lufa-amunicja, pewnie jakbym posiedział nad tematem to bym dobrał coś na 100 metrów