Wpis z mikrobloga

Najbardziej bawi mnie, że jakieś #cuckold próbują szantażować młodych mężczyzn, że kobiety nie będą ich chciały przez głos na #konfederacja czy tam nawet jakąkolwiek inną partię. Wtf xD

Przecież zdecydowana większość młodych kobiet ma kompletnie w pompie politykę. Jeśli kobieta nadmiernie interesuje się polityką, to najczęściej jest szurnięta i w ogóle lepiej się do takich jadowitych feministek nie zbliżać. Dla żadnej normalnej laski preferencje wyborcze nie są determinantą, by się z kimś umówić.

Zdecydowana większość moich kolegów głosuje na Konfę, są to normalne, młode osoby po studiach, ale takie tematy na spotkaniach towarzyskich nie istnieją. A nawet jak się pojawią, to laski zazwyczaj nie czają o czym jest rozmowa, lub ich to kompletnie nie obchodzi i nie chcą o tym dyskutować. A że jestem 6 lat z moją różową, to takich spotkań damsko-męskich w parach, lub z moimi kolegami i jej koleżankami było mnóstwo. Domówka, grill, piwo na ogródkach, nieważne.

Poza tym, co to jest w ogóle za brak godności i poczucia własnej wartości u mężczyzn?XD Lasce nie podoba się coś w tobie, to elo, dlaczego niby w ogóle ktokolwiek ma się przejmować jakąś tępą sraką, których wiele? Chyba trzeba być totalnym przegrywem lub mieć ultra brzydką mordę i zerową pewność siebie. Skąd utarło się niby, że mężczyzna ma być jak pies? To jakaś wielkomiejska praktyka u sojaków?

#incel #bekazpodludzi #p0lka #sex #stulejacontent #bekazlewactwa #niebieskiepaski #lewackalogika ##!$%@? #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
@Kopyto96 nie trzeba się interesować polityką, aby wiedzieć że jak ktoś jest wyborcą konfederacji to jest to redflag.

Po co komuś związek z bucowatym „konserwatystą”, który żyje w oblężonej twierdzy i ma ból dupy o praktycznie wszystko?
  • Odpowiedz
@Kopyto96: moja odpowiedz na to pytanie jest taka. Glosuj na kogo chcesz i miej w dupie co kto o tobie mysli. Nic mnie nie obchodzi zdanie innych w zadnej kwestii dlatego robie w zyciu jak mi pasuje a nie zeby sie komus przypodobac. Generalnie najlepiej nie zdradzac swoich pogladow politycznych w obcym towarzystkie ktore dopiero poznajesz. A juz w ogole lepiej nie rozmawiac o polityce bo to i tak do niczego
  • Odpowiedz
@Kopyto96 No jak głosujecie z chłopakami na konfe, to się nie dziwie ze wasze kobiety z kuchni nie wychodzą i się polityką nie interesują. Zresztą i tak głosu nie mają… a No i są głupsze… tak to leciało?
  • Odpowiedz
@Kopyto96: @pieknylowca: nie wiem czy lewaczka poszlaby z kucem (nawet chadlitem czy nawet chadem). Choc wygląd + status (albo perspektywa statusu w przyszłości) mogą byc przekonujące. Plus jeszcze chęc u kobiet odwrócenia niebieskiego na swoja stronę.

Ale w czasach mojej studbazy > 10 lat temu normą było, że laski lewicujące (bardzie lewica PO, jakies ruchy miejskie, typu zieleń czy zrównoważony rozwój) spikały się z prawicowcami (prawica PO, lajtowy PiS) czy
  • Odpowiedz