Wpis z mikrobloga

#frajerzymlm mają podobny sposób działania jak #tinder czy inne portale randkowe oraz #onlyfans i inne portale z dziewczynami z kamerkami, albo religie i sekty.

poszukiwani są samotni, zdesperowani ludzie poszukujący jakiejś nadziei. "chodź do nas, będziesz w naszej super grupie, musisz tylko dać nam swoją kasę". zasady zaczerpnięte z metod żuli z pod biedronki albo "wolontariuszy" z pod Lidla gdzie każdy zdrowy na umyśle człowiek powie "#!$%@?" lub przejdzie obok udając że typa nie widzi - to zdrowe zachowanie. Niezdrowe zachowanie to zastanawianie się czy to ma jakiś sens - nie to nie ma sensu!!!

Jelenie są w cenie!!! Słabi są jadłem silnym na sadło!!!

Pamiętajcie miłość, przyjaźń, akceptacja jeśli mają być prawdziwe muszą być za darmo!!! Wiem, że to trochę frazesy bo idąc tym tokiem myślenia wielu powie, że w takim układzie miłość, przyjaźń i akceptacja nie istnieje - istnieją tylko własne interesy pojedynczych ludzi.

Wysryw utworzony dla mojej i waszej refleksji.

#pieniadze #milosc #zwiazki #feels #szaramyszkadlaanonka #przegryw #oszukujo #portalerandkowe #onlyfans
Pobierz Blueweb - #frajerzymlm mają podobny sposób działania jak #tinder czy inne portale ran...
źródło: temp_file4975466167056977395
  • 4
@awkaaoda

@Blueweb: o co z tym chodzi. Ja nie w temacie


tylko tyle, że ludzie działający w mlm szukają kretynów i ludzi słabych psychicznie, żeby odstawiali jakiś szajs dla ich zysku. generalnie udział w piramidach finansowych, portalach randkowych i wyścigu o tzipe albo płacenie kościołowi za miłość Boga i raj po śmierci to jedno wielkie oszustwo.

Ktoś na samej górze siedzi i liczy pieniądze śmiejąc się ilu frajerów jest na świecie.
@Pralko-suszarka

>Pamiętajcie miłość, przyjaźń, akceptacja jeśli mają być prawdziwe muszą być za darmo!!!


@Blueweb: W dzisiejszych czasach to nie możliwe


ja się z tobą zgodzę, niektórzy nie. jedyne co zostaje to zaciskać zęby i poprostu robić swoje.

Dziś nadzieja na miłość, przyjaźń i akceptację to tylko produkt który świetnie się sprzedaje.