Wpis z mikrobloga

mijałem grupki różowych 3-5 osobowe nad wodą i nic nie robiły tylko leżały jak tak można... szkoda życia ( _)
czemu ludzie lubią marnować czas gnijac nad wodą? serio dla mnie to nie jest zrozumiałe ze można lubić leżeć i nic nie robić przez kilka godzin, już nawet to cholerne chodzenie jest lepsze ale wiadomo najlepiej szosa i 500km ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rozowepaski #wakacje
  • 74
@Krzysztof53647 nie trafiłeś, #!$%@?łem 7 dni w tygodniu przez ponad pół roku i codziennie latałem po 30 km w jedną - około 13k km tylko w tym roku ( ͡º ͜ʖ͡º)

@login_cwiczebny dla mnie przyjemność to zrobienie 500km tak jak latałem w zeszłym roku. bez ciężkich ćwiczeń tego nie zrobisz u mnie się to łączy. na 100km nie warto kupować szosy ( ͡º ͜ʖ͡
@Krzysztof53647 uwierz mi po wyjściu odemnie z roboty błagałbyś o coś co pozwoli na zapomnienie tego #!$%@? piekła, czemu nie zmieniałem? Bo tylko oni dawali mi miejsce na rower w budynku i pomieszczenie w którym się mogłem przebrać w najgorszym stanie jakim bywałem - 30km w burzy mało przypominasz człowieka xd
błagałbyś o coś co pozwoli na zapomnienie tego #!$%@? piekła


@mati1990: To zmień robotę. A nie, nie zmienisz, bo jesteś przegrywem który będzie trzymał się jednego miejsca, nawet jak tam jest #!$%@?. A dlaczego? Bo nic nie chcesz zmienić w swoim życiu.

Zrób prawko, kup auto, zmień robotę. Poznasz nowych ludzi, może wtedy jakąś różową. Tylko nie mów jej, że ma z tobą jeździć pięćsetki na rowerze, bo od razu wrzucą
@login_cwiczebny mam i prawie mi z nim idealnie... brakuje tylko do pełni szczęścia pedalarki z którą można jechać weekend rowerowo.

nie chce bo to wiązało by się z rezygnacją jedynej rzeczy która daje szczęście w rzyciu, wegetacja bez szczęścia? lepiej od razu położyć się do trumny na to samo. i nie wmawiaj ze smrodowóz w jakimś promilu to zapełni. to co opisujesz to zmiana w nieszczęśliwą istotę dom-robota-dom. nie
brakuje tylko do pełni szczęścia pedalarki z którą można jechać weekend rowerowo.


@mati1990: ale zrozum, że nie znajdziesz takiej kobiety. Bo 99% rowerzystów ma normalne życie, i dla nich rower to przyjemność i hobby. A dla ciebie to nałóg.

i nie wmawiaj ze smrodowóz w jakimś promilu to zapełni


@mati1990: a weź bo #!$%@? bez sensu. Miliony ludzi na świecie używa samochodu jako narzędzia. Wszyscy wiedzą już na tagu, że
@Krzysztof53647 pracowałeś w takim miejscu? robię tu 3,5 roku, przez ten czas ze mną pracowało 6 osób najdłużej 1,5 roku gość wytrzymał, najczęściej 6-8msc
jeden co aktualnie ze mną robił zwolnił się od razu po moim wypadku, drugi się chce zwolnić ( ͡º ͜ʖ͡º)
praktykanci rezygnują w trakcie praktyk, stażyści nie przychodzą na staż. poprzedniej ekipy nie znałem bo jak się zatrudniałem wszyscy się zwolnili xd
szefa
@login_cwiczebny zejdę na Twoj tok myślenia, w Afryce miliony umiera z głodu kiedy się dołączysz?
każdy robi to co lubi, nawet jakbym wygrał auto sprzedał i kupił #!$%@? rower. bo dlaczego chciałbym się zmusić do tak #!$%@? życia? sory z mojego punktu widzenia te miliony ma #!$%@?
bo dlaczego chciałbym się zmusić do tak #!$%@? życia?


@mati1990: #!$%@? życie to masz teraz, masz #!$%@?ą pracę której nie lubisz, płaczesz cały czas na temat tego, że baby nie potrafisz znaleźć. Mylę się? Nie.

Ty po prostu jesteś #!$%@?ęty, nawet nie wiem, dlaczego marnuję czas na ciebie. Nara.
@Mrbimbek taa wiem, tylko dobija mnie świadomość że przez 3 lata nie trafiłem na różowa podobną sobie pedalarkę. teraz po wypadku nie mogę śmigać więc kolejny 1-1.5 roku samotności i to mnie dobija ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mati1990 Ale jesteś w siebie zapatrzony xD Nikt nie ma ciężko tylko ty xD
A pracowałeś kiedyś w takim miejscu gdzieś stres to 99% czasu, wieczne wydzieranie mordy, #!$%@?, krzyki, szmacenie, obelgi, wrzaski, tysiące wyzwisk, każda porażka to twoja wina, brak ludzi, brak narzędzi, materiału itd ale twoja wina, ktoś se coś zrobi bo jest popierodlony ale to ty się tłumaczysz? Każdego dbać mega awantury, rzucanie w #!$%@? na prawo i lewo,
@Krzysztof53647 miałeś kiedyś telefony na l4 i #!$%@?łeś, bo nikt inny nie umie ogarnąć a praktycznie 2 systemy jebĺy i nie działa komunikacja w robocie, kary za wyciek danych bo serwer źle zabezpieczony, nadgodziny nie istnieją a #!$%@?ło sie po 10h - zdażało się że po 14 ( ͡° ʖ̯ ͡°), mam urlop nie wykorzystany z 2021. ciągle #!$%@? ze milion rzeczy nie zrobionych a jak mówisz ze
@mati1990 A żeby to raz? A co kogo obchodzi że 2 w nocy i śpisz Telefon z pracy to rzecz święta i masz #!$%@? odebrać xD

Więc przykro mi, nie jesteś jedyny i nie masz najgorzej, różni ludzie mają różne #!$%@? w pracy i nie jesteś jedyny xD
@Krzysztof53647 z tym stresem trafiłeś, w gorszych tygodniach z nerwów kończyło się na biegunce i wymiotach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
wracając z roboty to aż się dziwię ze nie kończyło się na wypadku bo nie wiem jakie było światło na sygnalizatorze a po gorszym dniu to nie pamiętałem całej drogi. wsiadałem na rower i cyk jestem pod domem, jakbym kogoś potrącił to nawet o tym bym nie wiedział
@szynszyla2018 umiesz leżeć i nie myśleć? ja nawet jak czytam książkę/oglądam film po jakimś czasie schodzę myślami gdzie nie powinienem. jedyny stan w którym nie jestem w stanie myśleć to skrajne wykończenie po takich 500 - 600km potrzebuje dłuższej chwili żeby sobie przypomnieć jak się nazywam - najlepszy uczuć ()