Wpis z mikrobloga

mijałem grupki różowych 3-5 osobowe nad wodą i nic nie robiły tylko leżały jak tak można... szkoda życia ( _)
czemu ludzie lubią marnować czas gnijac nad wodą? serio dla mnie to nie jest zrozumiałe ze można lubić leżeć i nic nie robić przez kilka godzin, już nawet to cholerne chodzenie jest lepsze ale wiadomo najlepiej szosa i 500km ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rozowepaski #wakacje
  • 74
@mati1990 Jesteś Mati niereformowalny xD Serio, za każdym razem gdy trafiam na twoje wpisy to zastanawiam się jak można tak bardzo utknąć w miejscu i fizycznie i mentalnie. Jesteś więźniem własnego umysłu.

Czasem mi cię szkoda ale potem przypominam sobie z jaką pogardą traktujesz innych ludzi (zwłaszcza tych którzy popełnili zbrodnię nie walenia konia do szosy) i jak parszywie odnosisz się do hobby których nie uznajesz za rozwijające.

I nie, nie liczę
@L3gion jestem nie reformowalny, całe praktycznie życie spędziłem przed kompem i to było więzienie w przenośni i dosłownie, praktycznie nic innego mnie nie interesowało tylko kompy, serwery i tego typu zabawki. trzeba było znaleźć jakieś hobby które wyciągnie mnie z domu, #!$%@? kilometrów to było to ( ͡º ͜ʖ͡º)
i pomogło zejść ze 140kg gdyby nie szosa już dawno zdechłbym na zawał czy udar w samotności, a
@L3gion ale wiesz co jest najgorsze? po kilku latach odwyku od giercenia wcale mnie nie ciągnie, lepsze było rysowanie trasy na weekend na szosę, a rtx 2060 od pół roku leży i się kurzy, zamierzam go wpakować do serwera jelyfin do dekodowania x265 4k. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mati1990 opalania się nie rozumiem bo dla mnie to tylko praca na raka skory lub przyspieszenie procesów starzenia się skory (opalenizna tez strasznie oszpeca ludzi i jest niezdrowa, bo witamina D wydziela się i bez tego. Tylko filtry 50 i bezpieczna ilosc przebywania na słońcu), ale idee leżenia i nic nie robienia rozumiem, bo może to działać bardzo kojąco dla mózgu. Wtedy często ludzie nawet nieświadomie mogą stosować techniki medytacji czy mindfullness
@Mrbimbek za dzieciaka potrafiłem cale 2 msc wakacji przegrać, do połowy techbazy tak robiłem. teraz jak wsiadłem na szose to nie gram mimo że leży komp z rtx 2060 nie chce mi się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wygryw_z_wyboru @login_cwiczebny po co mam kusić lenistwo? rowerem latałem 12msc w roku bez względu na pogodę do roboty, a jak pojawoliłoby się auto to korzystałbym z pustych wymówek typu bo burza, bo śnieg sypie, grad czy -15. niema auta niema wyboru trza lecieć rowerem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kitku_Karola nie chciałbym mieć czasu na myślenie prosta autostrada do ciężkiej depresji, a tak wsiadasz na szose musisz się skupić na drodze czasem lepiej czasem gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale ciśniesz do porzygu
@mati1990 Jak będziesz #!$%@?ł 9h dziennie 6 dni w tygodniu, światek, piątek i niedziela to też będziesz chciał odpocząć.
Ja po całym #!$%@? dniu jedyne czego pragnę to siedzieć lub leżeć w ciszy, np poczytać sobie książkę itd.
Jeśli dla ciebie odpoczynek to siedzenie w hałasie itd to #!$%@? z toba, twoja sprawa ( ͡º ͜ʖ͡º)