Wpis z mikrobloga

mijałem grupki różowych 3-5 osobowe nad wodą i nic nie robiły tylko leżały jak tak można... szkoda życia ( _)
czemu ludzie lubią marnować czas gnijac nad wodą? serio dla mnie to nie jest zrozumiałe ze można lubić leżeć i nic nie robić przez kilka godzin, już nawet to cholerne chodzenie jest lepsze ale wiadomo najlepiej szosa i 500km ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rozowepaski #wakacje
  • 74
  • Odpowiedz
@mati1990 hurr dlaczego ktoś robi to czego ja nie lubię durr, natychmiast przestańcie robić nieproduktywne czynności i weźcie przykład ze mnie, który pożytecznie spędza czas np. komentując na wykopie zachowanie losowych ludzi, które mi się nie podoba, chociaż nie ma na mnie absolutnie żadnego wpływu.
  • Odpowiedz
  • 0
@troglodyta_erudyta ma i to bardzo duże, wystarczyłaby aż jedna różowa która wolałaby zostać pedalarką i latać miliony kilometrów to miałbym do kogo zagadać, zaprosić na kawę z taką chciałoby się spędzić czas
  • Odpowiedz
@mati1990: Mijałam grupki rowerzystów 3-5-osobowe na ulicy i nic nie robiły, tylko jechały, jak tak można... Szkoda życia ( _) Czemu ludzie lubią marnować czas, jeżdżąc rowerem? Serio dla mnie to nie jest zrozumiałe, że można lubić jeździć i nic nie robić przez kilka godzin, już nawet to cholerne chodzenie jest lepsze, ale wiadomo, najlepiej pociąg i 500 km ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@choochoomotherfucker jak pociąg? Nie męczysz się, serducha nie zmuszasz do pracy, mózg nie odpoczywa bo dajesz mu czas na myślenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak skupiasz mozg na tym żeby pawia ze zmęczenia nie puścił to nie myśli o #!$%@? życiu i #!$%@? robocie
  • Odpowiedz
@mati1990: A ja w piździe mam jakieś zwiedzanie. Przykładowo, byłem w Egipcie, zwiedzanie piramid - a tam #!$%@? nawet te hieroglify ze ścian są wycięte i #!$%@? do jakiegoś muzeum. Także jak dla mnie nie było różnicy czy zwiedzam piramidę czy #!$%@? piwnicę w bloku. Nic tam nie było do oglądania. Ludzi od #!$%@?, każdy arab chce Ci coś wcisnąć, to ma się komuś podobać? O wiele bardziej wolę #!$%@?ąć
  • Odpowiedz
  • 0
@kasiknocheinmal @choochoomotherfucker czym jest punkt bo nie umiem w aluzje, każdy na każdego narzekać może. nie umiałem znaleźć różowej z którą mógłbym spędzać wspólnie czas, a teraz nie mogę robić jedynej rzeczy która mnie wyciągała z domu - to był jedyna rzecz dla której warto wychodzić na zewnątrz
  • Odpowiedz