Wpis z mikrobloga

Buda pięknie rozegrał plebs. Te wszystkie obiecanki o podatkach od pustostanów, ograniczeniu hurtowych zakupów, walka z pośrednikami etc.
Wszystko okazało się szumem medialnym, który miał stanowić zasłonę dymną dla prawdziwego celu jakim było zorganizowanie pomocy dla zadłużonych po jaja deweloperów - oczywiście na koszt podatników.

W międzyczasie zorganizował transfer pieniędzy dla nich pod sztandarem pomocy dla młodych xDDD

Nawet Chiny uchodzące za zamordystyczne lepiej traktują swych obywateli, bo poprostu pozwolili na upadłość Evergrande i nie #!$%@? się z prezesami bo powsadzali ich do więzień.

Nie w Bolzce, tutaj władza i deweloperzy piją wódkę a motłoch ma się cieszyć jak wogóle ma zdolność kredytową.
A na końcu można powiedzieć, że no sorrry że drożeje ale jogurty też podożały xD

#nieruchomosci #finanse #polska #bekazpisu #ekonomia #gospodarka #kredythipoteczny #kredyt2procent #polityka
Pobierz mookie - Buda pięknie rozegrał plebs. Te wszystkie obiecanki o podatkach od pustostan...
źródło: temp_file2867818036612915391
  • 22
@Marek_Licyniusz_Krassus: bo, jak sam napisales: "Nasza giełda to śmiech na sali bo jedna wypowiedź ministra i giełda na czerwono. "
nie wiem po co w ogole potrzebny jest jezyk obcy do inwestowania na zagranicznych rynkach. ty nie rozumiesz ze mi nie chodzi o wyjazd zagranice i tam robienie jakichs czynnosci inwestycyjnych? xd. mi chodzi o po prostu wyklikanie jakiegos etfa na amerykanski rynek co mozesz sobie zrobic w polskiej appce, np.