Wpis z mikrobloga

#p0lak i #p0lka jednak istnieją. #polactwo to taki stan biedy umysłowej. Samolot startuje 6:15. Kolejka na ponad pół godziny. Czasu na zjedzenie kupa. Nie. Polactwo musi nasmrodzić w #zbiorkom. Kanapki z serem i jakąś podróbką krakowskiej.
Nie wytrzymają tych dwóch godzin bez żarcia. Zaczynają żreć 10 minut przed startem. I teraz będzie śmierdzieć przez cały lot.
#zalesie #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 89
@Operator_imadla lol co? Z domu wyjechałem o 5:01, na lotnisku byłem 5:22. Wiesz zjeść można też na samym lotnisku czekając przy bramkach. Lub poczekać do lądowania o 7:30. Można też zrobić sobie śniadanie nie złożone z intensywnych serów i mięs.
Nie wyobrażam sobie w krótkiej podróży żeby smrodzić innym ludziom swoimi smrodami. Może to jednak kwestia odrobiny kultury, a nie podejścia homo sovieticus.
@gosvami jeszcze rozumiem popcorn czy naczosy, które są popkulturowo nierozłączne, ale śmieszne jest jak wnoszą swoje jakieś dziwne żarcie. Na szczęście na salach dream tak często się to nie zdarza.
@kamillus: Ja #!$%@? ludzie jedzą własne przyrządzone kanapki ale bieda!!!111 Nie to co na ZACHODZIE. Moja dziewczyna ZACHODNIA się dziwiła! Taki wstyd!! Zasmradza samolot xD @cotusiewpisuje jeszcze #!$%@? polaczek porównuje to do picia na pokładzie xD Poza tym jeśli chodzi o picie na lotniskach to daleko nam do UK czy Niemców.

Lec już OPie do tej Antalyi czy gdzieś tam i nie wracaj do tego POLACZKOWA. Sam dużo latam i robię
@Szalom nie mam problemu z tym, że ktoś sobie przygotuje to jedzenie. Jednak można takie, które nie śmierdzi intensywnie. Wpis poszedł jeszcze przed startem. Mogli zjeść w kolejce do bramek, ale lepiej w małej, zamkniętej przestrzeni nasmrodzić wszystkim.
@TurboDynamo to chyba czegoś nie zrozumiałeś ;) chodziło mi o to, że mogli zjeść czekając przed bramką w trakcie oczekiwania zamiast w samolocie ;)
@Marsu335 wszystkich? Mnie dzisiaj rozbawiło, że tacy stereotypowi nosacze naprawdę istnieją. To, że w pociągach się to zdarza to wiem, ale w samolocie jeszcze przy bardzo krótkim locie to było wręcz memiczne.
@Kajtosz IMO to kwestia kultury. Tak samo zwracam uwagę typom gdy zaczynają gadać w kinie (bo